Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj, vagy sem?

Figyelt kérdés
Masfel eve vagyunk egyutt a parommal. A problemam az,hogy soha nem kedveskedik nekem,nem gondoskodo,soha nem bokol,nem dicser. Sokszor mondja hogy szeret,es sokszor bujik hozzam,de nekem ez nem eleg. Nem erzem magam nonek mellette. Szexualis ertelemben sem kenyesztet,az elejen még gyakrabban,mostmar abszolut nem. Amikor felhozom neki ezt a temat(mar tobbszor probaltam vele beszelni errol) akkor azt mondja hogy szerinte ez nem igy van minden idot velem tolt(nyilvan,kivel toltene ha nem a parjaval?)es o ugy gondolja kimutatja a szeretetet. Nem veszi komolyan,hogy nekem ez tenyleg baj, es hogy engem ez tenyleg bant. Pedig eleg lenne kis apro figyelmessegek,mint pl reggeli kv az agyba,egy kis masszazs,es kis kenyeztetes,meglepi reggeli,meglepi aprosagok(nem kell ram kolteni en nem varom el,csak neha jol esne egy szal virag pl vagy hasonlok) En mindig probalok a kedvebe jarni,minden nap kerdezem tole hogy mit fozzek neki, sokszor varom este vacsoraval. Ugy erzem,nincs meg a kello erzelmi inteligenciaja,en pedig talan tulsagosan is igenylem ezeket a dolgokat. Hogy nonek erezhessem magam mellette. Hogyan tudnam eszhez teriteni? Hiaba beszelek vele errol,nem fogja fel hogy nekem ez mit jelentene,es hogy ez mennyire szamit szamomra egy kapcsolatban. Csak hisztinek fogja fel szerintem.
2017. aug. 27. 19:29
 1/10 A kérdező kommentje:
Vagy peldaul en igenyelnem azt is,hogy neha lelkizzunk, de ő soha nem mondja el nekem az erzeseit
2017. aug. 27. 19:30
 2/10 A kérdező kommentje:
Pedig foleg most kellne kicsit feldobni a kapcsolatunkat,mert a munkajabol adodoan nagyon keves idot tudunk egyutt tolteni
2017. aug. 27. 19:32
 3/10 A kérdező kommentje:
Kb 1 evbe egyszer mondja hogy szep vagy,csinos vagy stb, pedig jol esne ez is
2017. aug. 27. 19:33
 4/10 anonim ***** válasza:

Elhanyagoljátok a párkapcsolat-építést.

Ez a probléma.

2017. aug. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen ez igy van,en probalkoznek,de sajnos egyedul nem megy
2017. aug. 27. 20:37
 6/10 anonim ***** válasza:

Egy érzelmi analfabétával nem jutsz sokra.

Én mindig kávét viszek az ágyba, néha meg ebédet a munkahelyére,és nemigen fekszünk le úgy, hogy ki ne tárgyalnánk, ha bármi baj van köztünk.

2017. aug. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hat,irigyellek titeket akkor nagyon
2017. aug. 27. 21:15
 8/10 A kérdező kommentje:
Latom nagyon nehez kerdest tettem fel :/
2017. aug. 28. 10:18
 9/10 anonim ***** válasza:

nem a kérdés a nehéz, a helyzet reménytwlen.

a 'szeretlek' egy szép szó, de ha nem vált ki BENNE semmi tevékenységi kényszert, akkor csak egY szép suó marad

2017. aug. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mindig csak a munkára fogja,hogy mennyire fáradt,nincs ideje ilyenekre.
2017. aug. 28. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!