Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem sikerült belészeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem sikerült belészeretni a barátnőmbe, ő viszont nagyon ragaszkodik, akkor ezt csak szakitással lehet megoldani?

Figyelt kérdés

26f-26l


Sajnos én 21 éves koromig nőt nem láttam, mert elég gyér külsővel rendelkezem, és mindig is roppant küszködések árán értem el, hogy kelljek nőknek.


És nyilvánvalóan olyan lányoknak kellek akik LEGFELJEBB annyira néznek ki jól, mint én. Sajnos ez elég alacsony szintet jelent (legjobb esetben is átlagosat - bár mondjuk sok szexi fiatal lány van a városban, akkor nem ők az átlag? NEM...).


Igy nem is tudom megszeretni a barátnőimet, akikért egyébként mindig évekig kell csúsznom-másznom, kukáznom társkeresőkön, bulikba járni, hogy összejöjjön valami.


És hát az elérhető legjobb mellett kötök ki, mert itt csak ez az egy racionális módszer van.


Sajnos a szingli lét nálam igen para, mert pár nap türhető agyi állapot után 2-3 hét durva depresszió jön, amit a sok sikertelenség csak tovább mélyit.


Most hogy van barátnőm legalább depresszió nincsen, de a lány nagyon ragaszkodik és mivel nem szerettem meg, igy ez feszültséget okoz.


És az előző barátnőmet is igy buktam el fél év után.


Ezzel a mostani lánnyal év eleje óta vagyok. Mondjuk ő hozzám akart jönni feleségül meg hasonlók. Ez elég durva ahhoz képest, hogy mindenki meg volt gyözödve, hogy szüzen döglök meg. Meg ilyen meg olyan ronda vagyok.


De nem jönnek az érzések sajnos a megfelelő mértékben, igy abban a pillanatban, hogy a lány szerelmet vall, megindul a visszaszámlálás, ami pár honap.


Sajnos következő barátnőm úgy kb 30 éves koromra lesz. És az esélyek csökkennek. Egyre jobban lemaradok és hasonlók.


Mondjuk teljesen egyértelmü, hogyha beleszeretnék egy lányba, az a lány meg hozzám se szólna. Magyarul elérhetetlen. Pedig nincsenek nagy igényeim.


2016. aug. 13. 23:27
1 2
 1/15 Noren1989 ***** válasza:

Január óta, legyünk már pontosak, kérlek!

Nem vagy szerelmes a barátnődbe, ennyi elég ahhoz, hogy bármelyikőtök búcsút intsen a másiknak.


26/f

2016. aug. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
igy van....a szerelem mint irracionális alapokon nyugvo dolog....tehát a szerelem legyen a meghatározó és sorsdöntő tényező.
2016. aug. 13. 23:34
 3/15 Noren1989 ***** válasza:
Bocsmár, de délelőtt még a szopása sem volt jó, külsőre sem tetszett....Szóval mi a jó benne, úgy racionálisan, azon kívül, hogy tenyészkannak tart?
2016. aug. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

az h nem akarok megint évekig szopni mire uj nőt találok


ja és ma elkezdi h nem lehet gyereke, mert két méhe van és mesterséges megtermékenyitéssel eshet csak teherbe, a fogamzásgátlót is azért kell szednie, mert másképp elvérezne.

2016. aug. 13. 23:42
 5/15 A.R. ***** válasza:
Imádom a dumád, megvettem. A sztori szar ügy, változtass magadon ha nem tetszik amit látsz.
2016. aug. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

"Igy nem is tudom megszeretni a barátnőimet, akikért egyébként mindig évekig kell csúsznom-másznom, KUKÁZNOM TÁRSKERESŐKÖN"

Na itt én is felröhögtem! :DD


De ne értsd félre, nem a helyzeted a vicces, csak ahogy leírtad. Viszont szerintem jobban járnál ha megpróbálnál valahogy mégis ellenni egyedül amíg nem találsz egy minden szempontból megfelelő nőt. Ki lehet ám bírni, így meg csak pénzt, időt és energiát pazarolsz.

2016. aug. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Egyedullet is igen nagy eroforras pazarlas


Mert bulikba lejarni meg tarskeresoket bujni igen nagy megeroltetes

2016. aug. 14. 00:16
 8/15 anonim ***** válasza:
74%

"Mert bulikba lejarni meg tarskeresoket bujni igen nagy megeroltetes"


Te szegény. Szórakozóhelyre azért megy az ember, hogy... szórakozzon, a nevében is benne van. Te meg rágörcsölsz. Csodálom, hogy beléd szeretett ez az 'átlagos' lány, mondjuk példát vehetnél róla. Ő nem a külsődet nézi, hanem van valami mágikus dolog, ami tetszik neki benned.


Nincsenek nagy igényeim - HAHHAHAHAHA PERSZE. Ezért nem volt jó egyik átlagos hölgy sem.


Szerintem ne hülyítsd szerencsétlen lányt.Önző vagy, ha csak azért nem szakítasz vele, hogy ne legyél egyedül.


Az ilyenektől hányok.


20/L

2016. aug. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor itt a lehetőség, pattontsd ki magad! Amíg stabil vagy lelkileg, addig a lelkedre kéne gyúrnod elsődlegesen, önismeret, önbizalom, stb... a lényeg, hogy önmagadtól egyedül is boldog tudj lenni!

Utána jöhet a külsőd, stílus, stb... mindig van hova fejlődni.

Találd meg önmagad, és kész

2016. aug. 14. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Az atlagosba mar nem fer bele a lapos has pl?


Vagy az h legyen erzekelheto melle?

2016. aug. 14. 12:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!