Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyire normális a párkapcsolatban? Fogadjam-e el vagy sem?

Figyelt kérdés

Van párom, nekem motorom. Ritkán tudtunk találkozni, az utóbbi időben sűrűbben, pont azért mert motorral bármikor nála vagyok, ha kell.


Néha-néha nála előfordul, hogy ezért meg azért messzebb kell menni, és akkor mindig mondom neki, hogy nem probléma, a motornak teli a tankja. Ahol Ő él a városban mindig teletankolok.


Ugyanakkor tudja, hogy nem vet fel a pénz sem, és néha inkább nem veszek gyógyszer magamnak, de benzinre legyen.


Mikor múltkor elmentem neki ezért-azért, akkor konkrétan 10-est akart adni benzinre. Erre én rávágtam, hogy felejtse el, a motorba mindig lesz benzin, nem a pár ezer forint fog csődbe vinni, madximum nem veszem meg a Milkát magamnak minden héten. Addig vitatkoztunk, amíg végül elfogadtam a 10-est, bár nem szívesen.


A kérdés adott... Mennyire normális dolog az, hogy mivel ő tehetősebb, kifizette a benzint és még többet is?


2017. aug. 30. 14:04
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Igazából megmondtam neki már a legelején, hogy eszébe se jusson, mert hogy hirtelen el kell menni valahova és motorral gyorsabb mint autóval garázsból kiállni, mellesleg olcsóbb is, ne csináljon ügyet, mert nem számolom ki fillérre pontosan az összeget ha hétvégére utazom hozzá, mert annyi mindig van nálam, hogy + 1-2 tank benzinre legyen keret, ha kell.
2017. aug. 30. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!