Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kértek már tőled szünetet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kértek már tőled szünetet? Mennyi ideig tartott? Folytatás vagy szakítás lett belőle?

Figyelt kérdés
2010. máj. 25. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Naxx25-ön már kértek szünetet, és igen, raidend lett a vége.
2010. máj. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen...1nap....folytatás
2010. máj. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi a barátommal 2év után tartottunk három nap szünetet amiből végül is kettő lett!Nem bírta nélkülem,ahogy én sem nélküle!Utánna még egy évet voltunk együtt s utána szakítottunk!Nekünk kellett a szünet,h megtudjuk mennyire fontos a másik!


18/L

2010. máj. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én csak akartam kérni. Nem kellett. Beszélgetni kellett, úgy rendesen. Próbáljátok ki;)


20F

2010. máj. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, 1 hétig tartott és szakítás lett belőle. Akkor jöttünk rá, hogy már nem szeretjük szerelemmel a másikat (ez 1,5 év után volt). Azóta jóban vagyunk és barátok maradtunk szerencsére, mert mint embert nagyon szeretem és becsülöm, csak hát a szerelem múlt el :)
2010. máj. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy hat évig tartó kapcsolatom, amiben volt öt szakítás -- ebből mindig folytatás lett --, majd egy szünetkérés -- és az lett az igazi szakítás. Nem tudom, mi ebből a tanulság, lehet, hogy semmi... A "szakítások" időtartama elég változatos volt amúgy, négy óra, három nap, egy hét, másfél hónap, fél év (nem sorrendben). Az időkérés meg elvileg két hétre volt tervezve, de már tíz nap után kiderült, hogy rég eldöntötte, csak elfelejtett szólni...
2010. máj. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
igen, két pasi is(5 nap, 2 hét) és mindkettőnek szakítás lett a vége...
2010. máj. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!