Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mennyire fontos az hogy a párotoknak mi szerepel kint Facebookon, illetve milyen közös képeket tesz fel?

Figyelt kérdés
Több, mint fél éve együtt vagyok a barátommal, de neki még mindig az szerepel kint, hogy egyedülálló. A közös képeinkből pedig soha nem tesz fel egyet sem. Ez szerintetek jelent valamit? Ez kinek mennyire fontos? Nem Facebbokon élünk, de azért használjuk az oldalt.
2017. aug. 30. 15:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
76%

4,5 éve vagyunk együtt. Az sincs kint, hogy kapcsolatban vagyunk (bár az se, hogy egyedülálló, mert semmi nincs beállítva), és közös képünk sincs kint. Nem zavar.

21N

2017. aug. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%

Nálunk, csak nekem van feltüntetve és csak annyi, h kapcsolatban. Közös képünk nincs feltéve, neki még képe sincs fent.

Nagyon jól megvagyunk így.

Ha téged zavar, arra megkérheted h állítsa át kapcsolatban-ra vagy törölje az egyedülállót, de nem ezen múlik, h szeret-e vagy sem.

2017. aug. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
86%

Mi fiatalabb korosztály vagyunk, valószínűleg ezért jobban kiposztoljuk a dolgokat (ami beismerem, nem feltétlenül jó). A barátom másnap, hogy összejöttünk magától kiírta, hogy kapcsolatban van velem, pedig eszembe sem jutott erről beszélni vele és a mai napig, két éve tesz ki fotókat, jelöli be, hogy merre voltunk :) Persze, ez nem egy fontos dolog, de bevallom, nekem baromira jól esik :)

22/L

2017. aug. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
77%
Semennyire. Házasok vagyunk, nincs kiírva egyikünknél sem kapcsolati státusz (nem is lesz), közös kép csak úgy került fel 2-3 az elmúlt 7 (!) évben, hogy ismerősök bejelöltek rajta (baráti társaságban készült képek, azokon sem romantikázunk), mi nem tettünk fel egyet sem.
2017. aug. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
81%
Soha nem érdekelt. 2007 óta használom a Facebookot kisebb-nagyobb megszakításokkal, és még egyszer nem raktam ki semmi ilyesmit.
2017. aug. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
85%

Közös kép nincs fenn, illetve van pár baráti társaságról, ahol egymás mellett vagyunk. Ők tették fel s jelöltek be rajta. Mi kicsit több, mint fél éve voltunk együtt (már akkor együtt is éltünk), amikor megemlítettem neki, hogy kicsit zavar, hogy még mindig egyedülállóként van jelen az oldalon, pedig rendszeresen, minden nap használja a profilját. Ekkor állította át ő is és én is "kapcsolatban"-ra. Nekem előtte üresen állt az a mező.

Nem hiszem, hogy olyan sok jelentősége lenne, ha alapból sem az a minden adatomat megadom-minden fél órában kiposztolok valamit magamrol tipus a párod. Én azt javaslom, hogy hozd szóba a dolgot!

2017. aug. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
85%

Lassan másfél éve vagyunk együtt és nincs kint egyikünknél sem, hogy kapcsolatban. Igaz az sincs, hogy egyedülálló, hanem üresen van. Közös képünk sincs fenn egy sem.

Engem nem érdekel, a párom pedig jó, ha hetente néha felnéz a profiljára. Előttem is ugyanez volt. Neki még a lakhely sincs kitöltve, sosem tesz ki semmit, a profilképe is már vagy 6 éve ugyanaz.

2017. aug. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
68%
Nálunk pont, hogy ő tesz fel többet. Én csak arra szoktam kérni, hogy amit rólam akar feltenni, azt előbb mutassa meg, de amúgy tőlem úgy kezeli a fiókját, ahogyan akarja.
2017. aug. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Páromnak nincs is facebookja :). Ha lenne, engem nem érdekelne, hogy nem rak ki közös képet, mert a Fb. sztem nem arra való, hogy azon dokumentáljunk mindent. Viszont ha már kint van a kapcsolati státusza láthatóan, zavarna, ha nem állítaná át, de sztem az ilyesmit úgyis megbeszéltük volna az elején.
2017. aug. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
nekünk nincs facebookunk, valahogy a való élet megfelel nekünk
2017. aug. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!