Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mennyire fontos az hogy a párotoknak mi szerepel kint Facebookon, illetve milyen közös képeket tesz fel?

Figyelt kérdés
Több, mint fél éve együtt vagyok a barátommal, de neki még mindig az szerepel kint, hogy egyedülálló. A közös képeinkből pedig soha nem tesz fel egyet sem. Ez szerintetek jelent valamit? Ez kinek mennyire fontos? Nem Facebbokon élünk, de azért használjuk az oldalt.
2017. aug. 30. 15:19
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%

Nincs kint nekünk sem, hogy kapcsolatban vagyunk, közös képünk sincs kint, sőt, a barátai sem tudnak rólam, és ez az egész hidegen hagy.

Inkább azt mutatja ez a fajta viselkedés, hogy a kapcsolat tényleg két emberről, és nem a külvilágnak szól, és nem csak a látszat kedvéért van együtt az egyik fél a másikkal.

20/N

2017. aug. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, nekem van face profilom, a páromnak nincs. A kapcsolati státuszom be van írva, pár közös fotónk is van fenn, de inkább családi események, baráti találkozók kapcsán más által bejelölten kerültek ki.

A profilképemen egyedül vagyok,így is vannak kéretlen ismerősnek jelölések, ezért a kapcsolati státuszt beírtam és nyilvánossá tettem, bár ez van akit nem érdekel.

2017. aug. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Nekünk ugyan kint van, és van fent közös fotónk, de abszolút nem foglalkozunk a facebookkal. Felőlem olyan fotót rak fel, amilyent akar, igaz, együtt szoktunk választani 1-2 képet, de azt is csak kirándulás után esetleg. Nem nagy ügy az egész, egyikünknek se jelent sokat, inkább kényelmi szempontból tartjuk fent a fiókot.
2017. aug. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Közös kép nekünk sincs kint, az ő profilján nincs kint családi állapot. Az enyémen is csak azért, mert így jóval kevesebb kéretlen üzenetet kapok ismeretlenektől.

Ja, nem zavar hogy nem rakja ki, egyéni döntése. Ettől még tudom, hogy nagyon szeret.

21L

2017. aug. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A legrosszabb ***** válasza:
Én sem raknék ki közös képet, ha párkapcsolatban lennék.
2017. aug. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Egyikünk sem nagy facebookos, egyikünkről sincs fent túl sok adat, posztolni egyáltalán nem szoktunk semmit, de mivel külföldön élünk, ezért kapcsolattartási szempontból jó dolog, hogy van profilunk. Kb. egy héttel azután, hogy összejöttünk említette meg, hogy kirakhatnánk, hogy kapcsolatban. Bár előtte nem raktam ki ilyesmit és eszembe se jutott, hogy vele talán ki kéne, de azonnal rábólintottam, hogy rendben. Ha neki fontos, akkor oké, nekem aztán mindegy. Nekem kicsit furcsa lenne, ha mondjuk nekem fontos lenne, ő meg kifejezetten ellenezné. Miért olyan nagy dolog?
2017. aug. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Noblesse Oblige ***** válasza:

7 éve vagyunk együtt, és nem hogy közös fotó, de ismerősnek sincs felvéve.

Kapcsolati státuszom sincs megadva, meg neki sem. És nekem ez így megfelel, mert a közeli barátok családtagok, tudják, mi a helyzet, idegeneknek meg semmi köze az életemhez.

2017. aug. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Legtöbb ismerősöm 20-35 közti vagy 50-60 körüli. Mindkét korosztálynál általában van fent 1-2 közös kép a párjáról! Mondjuk sokszor úgy van fent a pasinak,hogy a nő bejelöli. Szóval szerintem szép gesztus.
2017. aug. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Nekem kint van, hogy kapcsolatban, néha teszek fel képeket is, de neki nincs kint semmi, a profilja totál üres, se kép, se infó, se poszt, csak üzenetküldésre használja a FB-t. Ezért nem is zavar, hisz nem tesz ki semmit. De ha konkrétan az lenne kint neki, hogy egyedülálló, és mondjuk használná is a FB-t, az zavarna.
2017. aug. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

"7 éve vagyunk együtt, és nem hogy közös fotó, de ismerősnek sincs felvéve."


Na ez a másik véglet... Hát miért van Facebookod? Nem az ismerőseid vannak bejelölve? Volt osztálytárs, kolléga? És pont a 7 éve veled lévő párod nem? Szerintem ez már a ló túloldala, nagyon erősen.


Nekünk van kint közös kép és be van jelölve, hogy kapcsolatban vagyunk. Az ismerőseink tudják, akkor miért ne raknánk ki? Aki meg nem ismerős az meg nem mindegy, hogy látja vagy sem?

2017. aug. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!