Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem tudom elfogadni, hogy a párom fétises?

Figyelt kérdés

A párom szexulisan vonzónak tartja a harisnyákat. Ha nincs éppen rajtam szex közben, akkor elképzeli, hogy abban vagyok. Engem ez nagyon zavar... Miért nem tud rám és a helyzetre figyelni?

Esküszom már nem is is vágynék másra, csak hogy ő engem magamban tartson nagyon vonzónak. Én is így vagyok vele, hiszen szeretem. Nekem ez olyan nehéz.

19/L, Első kapcsolat.


2017. aug. 30. 21:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
9%
Mi a baj ezzel? Nem hogy kipróbálnál vele újdonságokat, sok mindent megszerethetnél. Nekem meg talp, lábfej, vádli fétisem van. Imádom szaglászni, nyalogatni, szopogatni a lábujjakat, talpakat, arcomba temetni, masszírozni stb. De ettől még nem csak erre izgulok. Akkor van gáz, ha a palidat más már egyáltalán nem izgatja fel, csak az.
2017. aug. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Akkor minek jöttél vele össze egyáltalán? Ha nem tudod elfogadni, akkor lépj le, hagyd ott, ennyi, semmi sem kötelező!
2017. aug. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Manapság már nem is férfi, akinek nincs fétise. Örülj, hogy nem akarja szarral összekenni az ágyat. A komoly válasz az, hogy ha nem érzed jól vele magad, keress mást!
2017. aug. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%

Sose értettem, hogy ez nőknek miért nehéz. Az én férjuram is ilyen fétises, és nem baj.

Nekem fehér ing fétisem van, sokszor felvesz a kedvemért.

Most ezért menjen sírva ki?

2017. aug. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%

Talán fel kéne húznod a harisnyát hogy kielégítsd a pasid vágyait hogy az a szerencsétlen ne csak álmodozzon róla.


És azért mert harisnyában szexibbnek tart az miért olyan nagy baj ?

Elmondom neked hogy egy lány sokkal szexibb valami klassz fehérneműben mint anyaszült meztelenül.

Akkor minden férfi bolond mert a bugyira izgul és nem a csajára ??


Én dobnálak az biztos.


És örülnöd kéne hogy a pasidnak csak ennyi vágya van, ha mondjuk azt akarná hogy seggbe dugd egy műfasszal arra azt mondom gondold át, de így a problémát csakis magadban keresd.

2017. aug. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
21%
Dobd a retardáltat.
2017. aug. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
Ebben mi a fetis? Ugy kereshetnel olyan ferfit ezen a foldon, akinek nem jon be egy hosszu, csinos noi lab harisnyaban, mint tut a szenakazalban. No vagyok, de ennyi tul gondolkodast mar en sem tudok megerteni. Miert kell minden szarban azt keresni, hogy "jaj, biztos en nem vagyok eleg jo, miert nem engem akar, engem magamban nem is tart vonzonak bruhuhu...". Nagyon unalmas. Es egyaltalan nem szexi.
2017. aug. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%
Ennél nagyobb bajod ne legyen.
2017. aug. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%

Nem priviket kerek, de nagy készleten van mindenféle harisnyskbol és combfixekbol.

Nekem is tetszik, ha valakin igényes alsó ruházat van. Ez messze van fetistol. Azt hittem, valami sokkal gusztustalanabb lesz a történet.

2017. aug. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
21%

Tedd lapátra a nyavajást egy zacskó harisnyával. Azzal elhokizik egy párszor - legalább addig se rongálja a normális csajok önbizalmát.


Ugyanúgy nem beléd (a nőbe) szerelmes, hanem a fétise tárgyába, mint az összes többi ilyen perverz akármicsoda.


Venni kell nekik egy marékkal az illető tárgyból ("lábasoknak" pölö nejlonzoknit), oszt agyő!

2017. aug. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!