Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak mit éreznétek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak mit éreznétek ha a barátnőtöket leakarnák csapni a kezetekről?

Figyelt kérdés

Féltékeny lennél,ha a barátnődbe egy másik férfi (is) (rajtad kívűl) szerelmes lenne?


A párod munka társa, a baratnőd sosem bíztatta, alig ismerik egymást. Nincs is idejük ismerkedni munka helyen, sokszor a tudomására hozta,hogy van valakije az az te. De a férfi már viràgokat ad neki, reggel ha a párod munkába megy a sràccal gyakran összefut és olyankor a férfi feltartja beszélgetni akar, a párod hiàba mondja hogy elég volt már,nem lehet köztük semmi stb.



Facebookon is bejelölte a párodat,de a barátnőd letiltotta.


És utoljára egy levelet is kapott a pasastól amiben áradozott róla, de a párod elolvasta utána dobta is ki a levelet.


Ti mit tennétek ebben a helyzetben? Ja és ami ennél is fontosabb MIT ÉREZNÉTEK?



CSAL FIÚK VÁLASZÁ ÉRDEKELNE. LÉGYSZI NE LÁNYOK ÍRJANAK, NEM ARRA VAGYOK KÍVÁNCSI,HOGY KINEK MILYEN TAPASZTALATA VOLT.


A kérdésre vàlaszoljatok. Köszi :)



L


2017. aug. 31. 11:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

mit ereznek?

magasrol lexarnam.


felolem aztan a viragot is elfogadhatnad, kiraknank az asztalra, sot, biztatnalak is: minel tobb loveval, ajandekokkal stb. huzd le a csavot... lehet le leszek pontozva, de sok no csinalja ezt, ezekkel a tipusu ferfiakkal... szerintem rendben van


24f

2017. aug. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nálunk volt ilyen egy havernál, 6-n megvártuk meló után a srácot, egy 2 percet beszélgettünk vele.

2 hét múlva már nem volt a lány munkatársa.


De nálam is volt hasonló, ott csak megírtam neki, hogy tudom hol lakik, és a barátaimmal elmegyünk, és akkor a szemembe mondhatja, mit is szeretne csinálni, aztán az én barátaim elmesélik ők mit szeretnének vele csinálni, de nem érünk hozzá kézzel csak fával és vassal. Fogta az üzenetet.

Vele se volt gond többet.

2017. aug. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 omba ***** válasza:

Vonogatnám a vállam.

Szeret engem, az fix, mindenki más meg azt csinál, amit akar.

Ha elmondaná - akkor azért törném a fejemet, hogy van-e mód leállítani, de nemigen van.

2017. szept. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Anno az egyik barat baratnomre is raakadt egy ilyen idiota az egyetemen. O sem ertette a nemet, odaig elment, hogy megeroszakolta egy buliban. Azota tepem magamat, hogy en is miert legyintettem erre. Te se tedd, mert ez durva dolgok. Aki ennyire nem erti meg a nemet az durva pszichologiai eset. Es sajnos van egy rossz hirem: meg kell alaznod. Addig fogja ezt csinalni, amig elfogadod ezeket tole. Vilagositsd fel a kollegaidat, hogy neked ez nem tetszik es egyszeruen nem akad le rolad es kenytelen leszel vele kiabalni. Ne asszisztaljanak hozza, csak hagyjak hogy megtedd. Ennyi. Ha anno a csaj is normalisan elkuldi a francba azt a nyomorekot, akkor sosem bantotta volna.
2017. szept. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Vért látnék és fájdalmat éreznék a jobb öklömön! :D
2018. febr. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!