Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetek/mit tegyek közel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek/mit tegyek közel 40 évesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok, életkorom miatt inkább idősebbek (legalább 30 plusz) válaszát várnám, ha vannak itt egyáltalán ilyen életkorúak.

Tehát nő vagyok, 40-hez közel, és nincs gyerekem (mindig is akartam, csak nem találtam hozzá társat). Van egy barátom, és már a gyerekcsináláson vagyunk, tehát eléggé előrehaladott a kapcsolatunk. Úgy gondolom, jó a kapcsolatunk. Tegnap (is) sokat segítettem neki, és azt mondtam, ha férfi lennék, én is ilyen barátnőt szeretnék: sokat segít, szép és szexi. Erre azt mondta, hogy minden stimmel, csak nem vagyok szexi. Sajnos nem viccből mondta. Persze kiakadtam és elég nagy válsághelyzet is kialakult. Azt mondta, hogy igen, nagyon szép vagyok, sokan mondták a barátai közül is, és őszerinte is az vagyok, csak hiányzik belőlem valami, ami vonzóvá tenne. Szerinte ezért is nem keltem el eddig, mert nincs meg az a kisugárzásom, amitől szexi, vonzó lennék. De ő szeret engem, ezért meg azért, csak hát nincs meg benne az az állatias vonzalom, ami az előző barátnőinél megvolt. Namost ez engem nem zavarna, ha nem pont ő mondaná, akivel éppen családot alapítunk, és amúgy nagyjából napi rendszerességgel szexelünk. Nem így képzelek egy jó kapcsolatot, ahol az egyik fél nem tartja a másikat eléggé vonzónak, annak ellenére, hogy nagyon jól kijövünk, és szépnek tart. Igazából az életkorom miatt nem tudom, mit tegyek. Mert így legalább lenne esélyem gyerekre, de ha szakítok, akkor ki tudja, találok-e még valakit, aki ennyi idősen családot akarjon velem alapítani.

Szeretném hozzátenni, hogy csinosan öltözködöm, nem vagyok elhízva, és legalább egy tizessel mindig fiatalabbnak néznek, állandóan diákjegyet akarnak adni, stb. Igaz, nem tökéletes az alakom, a csípőmről valamennyit fogynom kéne (azért mondom, mert ezt szokta néha emlegetni), de nem gondolom, hogy ettől visszataszító lennék vagy abszolút nem lennék vonzó, amúgy alig eszem kenyeret és heti többször sportolok, de ennyi idősen már nem annyira könnyű bomba alakot varázsolni, ráadásul napi X óra munka stb. mellett.

Próbál vigasztalni, de fenntartja azt a nézetét, hogy ő így érez, csak utólag nézve nem kellett volna neki ezt megmondani, nem így kellett volna reagálnia arra, amit mondtam.

(Még annyit hozzátennék, hogy én sokszor mondom neki, hogy szexinek találom, stb. )



2017. aug. 31. 17:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
46%
Hát, ha a párom azt mondaná, nem vagyok neki szexi, akkor lépnek. Gyorsan tedd, es ne szulj ilyen embernek. Ez verbális bántalmazás.
2017. aug. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%
Nézd. A kapcsolatotok nem fog sokáig tartani. Ha ennyire gyereket akarsz, szulj egyedül.
2017. aug. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem az gáz, ha nem talál vonzónak.

Nem alapoznék ilyenre a helyedben.

2017. aug. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
78%
Azért ne nevezzük már az őszinteséget verbális bántalmazásnak.
2017. aug. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A legrosszabb ***** válasza:
83%
Nem szerelemből van együtt veled, nem szerelmes beléd. Aki szerelmes a barátnőjébe, az nem mond ilyet. Jó kis melegítőként funkcionálsz a farkának. Tudom, drasztikus ezt most olvasnod, de ez van.
2017. aug. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
89%
Szia, 39 éves nő vagyok. Az egyik barátnőm ugyanígy volt, egy az egyben mintha ő irta volna ki ezt a kérdést 5 évvel ezelőtt!!! Ő akkor volt 38, mar nagyon kétségbe volt esve így úgy döntött jöhet a gyerek, elnéz a problémák felett. Teherbe is esett, 7 honaposan a pasija lebukott egy huszonévessel, akivel fél éve már viszonya volt, persze barátnőm efelett is elnézett, miután a baba megszületett az ember elhsgyta, azota is havi 1x látogatja a gyereket. Barátnőm nem bánja mert imádja a fiát, de ő is azt mondja rnnyi erővel egy idegennel is felcsináltathatta volna magát, még meg is kímélte volna magát a sok-sok fájdalomtól. TUDD, MAGADNAK SZÜLSZ, RÁ NE SZÁMÍTS!
2017. aug. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
sziasztok, köszönöm szépen az eddigi válaszokat. Igen, én is érzem, hogy ez nagyon nem stimmel, és ha így is érez (mert nem minden kapcsolatban 100 százalékos a szex, de mégis működhet), akkor sem értem, miért kellett ezt mondani, ha velem akar maradni. Főleg, úgy, mint egy ítéletet, hogy én nem vagyok vonzó, nincs olyan kisugárzásom. Mintha senki más számára sem lehetnék szexuálisan vonzó. Ugyanakkor nagyon sok szeretetet kaptam/kapok tőle és mindig és mindenben számíthattam rá mindig is. Nagyon sokszor volt a támaszom nehéz időkben és sokat köszönhetek neki. Nem hiszem, hogy ágymelegítőnek használ, hiszen ezek szerint pont a szex nem elég jó neki. Simán találhatna mást is, nem értem, akkor miért van velem, és miért velem tervez családot. Most már nagyon vigasztalna, de bennem valami nagyon eltörött.
2017. aug. 31. 18:15
 8/20 anonim ***** válasza:
66%

Lépj ki ebből a kapcsolatból, ne pazarold rá az idődet!

Ez a tüske benned marad, nem fogod tudni feldolgozni, leépíti az önbizalmad. És igen, lehet, hogy ő fog találni valakit, akit szexinek is tart.

Nagyon gyorsan egyedülálló anya leszel. Onnantól viszont, 40+ évesen, kisgyerekes anyaként, megváltozott alakkal minimális esélyed van akármilyen kapcsolatra.

Még most dobd ki, és keress mást! Egy-két év már nem oszt, nem szoroz.

2017. aug. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon hülye helyzet. Jó nagy idióta.


Amúgy szerintem az valahol normális, hogy vannak nők, akik nem azzal vonzóak, hogy rájuk nézve az egy férfi első gondolta, hogy húde baszna vele. Egy finom kedves lány pl lehet nem ezt váltja ki az emberből, hanem inkább érzelmeket. És ettől még lehet szexuálisan is vonzó. Szóval ezt így kijelenteni, hogy nem vagy szexi, meg nem vagy vonzó, ennyire kategorikusan, ez idiótaság. Mert szexel veled, szóval ez nem igaz nyilván.


Amúgy szerintem a szexuális vonzerő inkább a viselkedésben van benne, mint hogy melyen ívű a csípő. Meg elég egyénre szabott, hogy kinek mi vonzó. Testileg is és viselkedésben is. Nekem a pasid elég egoistának tűnik, aki nagyon tudja. És nem veszi észre mennyire csak a saját szemszögét látja.


Szerintem itt csak valami durva dologgal tudnál jól kijönni ebből. Valami üvöltözés minimum. Szóval ne ilyen te szomorú vagy ő meg vigasztal, mintha te valami sérült lennél.

2017. aug. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
84%
#9 vagyok. azokat viszont nem értem meg, akik merik így simán leírni, egyáltalán nem ismerve őket, a kapcsolatukat, hogy szakítson...
2017. aug. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!