Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudok ilyenkor tenni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok ilyenkor tenni, ha már minden ötletből kifogytam szinte?

Figyelt kérdés
Tanácstalan vagyok... Párommal 15 hónapja vagyunk együtt, de elég sokszor feljön főleg egy exemmel kapcsolatos téma. Amit sajnos én sokáig titkoltam és mást mondtam vele kapcsolatban. Próbálom helyre hozni, de úgy érzem, hogy kezdek kifogyni az ötletekből. Szeretném őt boldoggá tenni minél jobban és azt akarom, hogy boldogan mosolyogjon mellettem.

2017. szept. 1. 22:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ki a fiú és ki a lány? Mi az a téma?
2017. szept. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én vagyok a fiú. A téma röviden és tömören annyi, hogy nem voltam teljesen őszinte azzal kapcsolatban, hogy volt e exem és, hogy mik voltak akkor, hanem védés szempontjából nem mondtam igazat. Nem magamat védtem ezzel, hanem őt védtem, mert nem akartam azt, hogy még ezen is őrölje magát hiszen van neki így is elég baja.
2017. szept. 1. 22:39
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
Elsősorban légy férfi és vállald a tetteif következményeit. Ha hazudtál neki, akkor legalább ne legyél olyan pofátlan, hogy ahelyett, hogy beismernéd a hibád, még ilyen ostoba kifogásokat keresel, hogy őt védted vele.
2017. szept. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A legrosszabb ***** válasza:
13%
Tehát ő életed első barátnője és bekamuztad neki, hogy volt már barátnőd korábban. Tudod mit mondok erre? JÓL TETTED! Egy nő soha ne tudja meg azt, hogy ő az első a férfi életében. Mellesleg nagyon furcsa, hogy ennyit lovagol az "exeiden"...
2017. szept. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Noblesse Oblige ***** válasza:

Miért baj ha egy nő első egy férfi életében?

Nekem ez abszolút nem okozott gondot.

2017. szept. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Vállalom is értük a következményeket nem arról van szó. Inkább úgy fogalmaznék, hogy ő életem első KOMOLY barátnője.Előtte volt 2-3, akiket barátnőknek lehet nevezni majd most már exeknek, de azok nem tartottak sokáig és ebből az egyikkel volt olyan, hogy szép szóval összegabalyodtunk.. én ezt nem mondtam el, hanem kitaláltam más story-t hozzá... Aztán mióta végül elmondtam az igazat azóta elég sokszor előkerül ez a téma. Én próbálok nem beszélni erről a témáról vele, hogy ő is felejtsen amennyire tud. De hát ezt én elbasztam és úgy tűnik késő már jóvá tenni, de még nem adom fel.
2017. szept. 1. 22:56
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy ilyenkor a bizalom veszik el. Egyszer elég hazudni valakinek. Onnantól mindig ott van, hogy bármikor hazudhat.


Annyira könnyű őszintének lenni.

2017. szept. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az ő boldog mosolygásának melletted lőttek. Ha elvesztette a bizalmát irántad, azt már nem lehet visszahozni. Mégha meg is próbálja, időről időre újból eszébe fog jutni, hogy te hazudtál neki. Vond le a tanulságot, és tanulj belőle a jövőre nézve, de szerintem ennek a kapcsolatnak annyi. Mondjuk kérdés, hogy ő mennyi ideig akarja ezt húzni...
2017. szept. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem ez az első eset, hogy ez a vita tárgya nálunk... és sokszor volt az, hogy "na most akkor szakítunk", de 2-3 nap után mindig egymásra találtunk újra. De valószínű igazad van
2017. szept. 1. 23:26
 10/13 anonim ***** válasza:
69%

"Próbálom helyre hozni, de úgy érzem, hogy kezdek kifogyni az ötletekből."


Nyugodtan fogyjál ki, kérlek. Nem a te dolgod, hogy a helyreigazításon túl foglalkozz a dologgal, hanem az övé. Dolgozza fel szépen, oszt jónapot!

Ha szétkattogja magát rajta, az az ő baja. Ha játszmázni kezd vele (téged próbál újra és újra sarokba szorítani eme botlásodat felhánytorgatva), akkor meg egyenesen el is húzhat oda, ahonnan jött.

2017. szept. 2. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!