Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudok ilyenkor tenni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok ilyenkor tenni, ha már minden ötletből kifogytam szinte?

Figyelt kérdés
Tanácstalan vagyok... Párommal 15 hónapja vagyunk együtt, de elég sokszor feljön főleg egy exemmel kapcsolatos téma. Amit sajnos én sokáig titkoltam és mást mondtam vele kapcsolatban. Próbálom helyre hozni, de úgy érzem, hogy kezdek kifogyni az ötletekből. Szeretném őt boldoggá tenni minél jobban és azt akarom, hogy boldogan mosolyogjon mellettem.

2017. szept. 1. 22:07
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Először is nem szeretnék kifogyni belőle, mert szeretném helyre hozni amennyire csak lehet. Ha feladnám azzal azt bizonyítanám, hogy nem szeretem őt egyáltalán. Azért én ezt durvának tartom amit a végére írtál és azt az egy mondatot nyugodtan megtarthattad volna magadnak. Szeretem őt és nem hagyom, hogy bárki szidja őt. Én meglátásom szerint ő nem hibás... egyszerűen olyan a személyisége, hogy nem tudja elfelejteni ezt az egész dolgot. erről ő nem tehet.
2017. szept. 2. 15:17
 12/13 A kérdező kommentje:
Úgy is lehet tanácsot adni, hogy közben a másikat nem bántjuk... de lehet ezt hiába mondom neked... ha anélkül, hogy mást megbántanál nem tudsz tanácsot adni akkor inkább nem kérek a tanácsodból :)
2017. szept. 2. 18:57
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem azért mondtam, hogy bántsalak.

Szerintem egyszerűen elcseszed a dolgot - azért, amit írtam. Te ezt nem fogadtad el, mert izé... hát mert megsértettem a barátnődet. Utána meg téged, ugye...

No, ezek olyan "érvek", amivel nem lehet vitatkozni. Hát nem is teszem.


Jogodban áll arra menni menni, amerre akarsz.

Nno.

Tényleg minden jót, mert az én időm sem végtelen.

2017. szept. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!