Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen ellentétes véleménnyel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen ellentétes véleménnyel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Én vagyok a nó a kapcsolatban. Van valami amivel kapcsolatban nagyon másra vágyunk, de nincs kompromisszum, vagy egyik, vagy másik. Mert más út fizikailag nem létezik. Nem tom számít-e, de ha mondjuk jogi útra menne ez, akkor őnála lenne a döntés. Persze szó sincs jogi útról. :D Ez ilyen kissebb dolog, köze sincs pl. pénzhez, csak hogy másak a vágyaink egy dolgot illetőleg (semmi szexuális).
2017. szept. 1. 22:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
"Van egy problemam. Segitesz nekem?". Na, kb. ennyit er a kerdesed.
2017. szept. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Anonim oldal, egyszerűbb lenne, ha leírnad pontosan miről van szó. így nem igazán lehet állást foglalni. esetleg döntsétek el kő-papír-ollóval.
2017. szept. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát a kő papír olló azért nem működik, mert egyikünk se akarná ilyen módon kockáztatni, túlságosan akarjuk hogy úgy legyen ahogy szeretnénk.
2017. szept. 1. 22:22
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
No, ez egy tipikus női kérdés volt, tele értelmes, átgondolt, szépen megfogalmazott mondattal. És még a csajok vannak megsértve, ha... - inkább nem is mondom, mert megint megsértődnek...
2017. szept. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Írd már le kerek perec mi van! Ha nem tudjuk miről van szó, nem lehet tanácsot adni, véleményt formálni...
2017. szept. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Igazából szerintem tökmindegy, ha nincs középút, valakinek engednie kell, aztán nem felhánytorgatnia többé vagy elválnak útjaitok.
2017. szept. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ez sokkal kisebb dolog, mintsem szakítóok lehetne. És nem olyasmi amit fel lehetne hánytorgatnia annak aki engedett.
2017. szept. 2. 03:26
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet veled konnyu az elet!
2017. szept. 2. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Valamit kéne tennetek ami mindkettőtöknek megfelel.


Hülye kérdésre, hülye válasz.

2017. szept. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Többen kérték a kérdezőt,hogy írja le. Hát nem sikerült,így meg értelmes választ nem lehet adni. Sebaj,az értelem látszik :D


Kérdező,te ugye egy szőke nő vagy? :D

2017. szept. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!