Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme a párom anyjával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme a párom anyjával "küzdeni"?

Figyelt kérdés

Nem régóta vagyunk együtt. Eleinte nagyon be akart mutatni az anyjának, aztán elkezdett terelni, hogy most ezért most azért nem ér rá az anyja. (Habár én sose kerdeztem hogy megyunk-e hozzá). Aztán kibukott, hogy igazából nem akar megismerni. Ez előtt értetlenül álltam, erre azt mondta párom, hogy azért, mert sok csaj megfordult már nála és akkor szeretne megismerni ha már komoly a kapcsolatunk. Habár szerintem már az, de ezt megértettem. Aztán pár napja a párom elszólta magát, hogy ha összekaptunk, az anyjától szokott tanácsot kérni. Kérdeztem, hogy és az anyukája kívülállóként mit szokott javasolni? Azt, hogy szakítson velem.... Hozzáteszem, olyan dolgokról van szó, amik szerintem normálisak, tekintve hogy most csiszolódnunk össze és hosszú ideje voltunk szinglik mindketten. Mégis, az anyukája azt javasolja hogy dobjon engem mert biztos jön majd olyan, akivel nem lesz soha vita. És mint kiderült ezért nem is akar megismerni. Kérdeztem a páromat hogy miért avatja be ennyire az anyukáját a magánéletünkbe, de erre nincs reális válasz. Azt mondta tanácsot kért de nem meghatározó az anyja véleménye.... Akkor miért kérne tőle tanácsot?

Egyébként szeretjük egymást és hétköznapi dolgokról van szó, semmi drasztikus vagy durva... Ezért nem értem miért kéne szakítani, mikor párom állandóan azt mondja (és az anyjanak is mondta), hogy "rám várt" eddig, annyira passzolunk...

Én jobban szeretem vita nélkül, békésen megbeszélni a dolgokat és mivel nagyon lelkis vagyok, nem is tudom titkolni ha valami bánt. Viszont ahogy a párom anyja elkezdte őt "uszítani", azóta csak vitákkal tudunk bármiről beszélni.

Szerintetek?

25N, 26F


2017. szept. 2. 09:00
 1/9 anonim ***** válasza:
16%
Erre azt tudom mondani, hogy feltevődik egy kérdés, mielőtt a mamus torkának ugranánk: Te ott voltál mikor a párod tanácsot kért? Hallottad? Mert bizony nem mindegy, hogy egy harmadik fél, hogyan hallja a történetet. A barátnőd, ha nem is szándékosan, de kisebb csörtét úgy fogja elmesélni a saját szemszögéből, ergó maga igaza mellett érvelve. Ennélfogva, az anyja, egyrészt nem volt a helyszínen, és nem látta a vitát, másrészt meg csak a barátnőd szemszögéből hallotta a dolgot.
2017. szept. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
Nezd, ha alapbol sok vita van meg meg az anyja is a kepben van, akkor ezt jobb meg az elejen nem eroltetni. Az osszecsiszolodasnak nem feltetlen kell barmilyen osszekapast tartalmaznia. Lehet, hogy ez is csak egy jel, hogy nem illetek ossze.
2017. szept. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Az anyukájának igaza van. Szakítsatok. Amíg a srác nem nő fel, vágja el a köldökzsinórt és lesz felnőtt férfi, addig mindig is anyuci pici fia marad, akinek mindig anyukája lesz az első. Az ilyen már csak azért is veszélyes, mert akkor aztán tényleg mindig, mindenbe beleszól az anyós, bármilyen élethelyzetről beszélünk - akár az esküvőszervezésbe, akár az összeköltözésbe, akár a gyerekvállalásba, és nem csak kis apróságokba, hanem MINDENBE. Te jársz jobban, ha ennek már az elején véget vetsz és keresel egy felnőtt férfit, aki nem rohan egyből anyukája szoknyája alá, ha valami apróbb gondja van.
2017. szept. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Kifogtad anyuci pici fiát. Ez a későbbiekben, ha komolyabbra fordulna a kapcsolat még durvább lesz. Ha már most minden piszlicsáré dologgal anyuhoz szalad, akkor egy komolyabb szituban mit gondolsz mi lesz? 26 évesen anyu szoknyája alá szaladni nem csak gáz, hanem irtó gyerekes is.
2017. szept. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Oh, a párod anyuci kisfia, és az is marad. A saját érdekedben szakíts, gondolj bele, mi lenne, ha egy család lennétek gyerekkel, és a párod mégjobban az anyja véleményét fújná, az anyós meg még jobban jelen lenne. Hidd el, nem akarod te ezt.
2017. szept. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én már azt sem értem, hogy 26 évesen miért az anyjához szalad tanácsért az ember.


Nem anyádnak, apádnak választasz párt, hanem magadnak.


21/L

2017. szept. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hehe.

"Anyuka" nem gyéká-válaszoló véletlenül?


Mer' itten van ám pár ilyen uszító, szíre-szóra szakítást javasló satrafa! :)


Egyébként az a válaszom, hogy anyucival nem neked kell megküzdeni, hanem a fiának.

Illetve hát neki sem kell semmi ilyesmit se csinálnia, mert nem anyuka rohangál hozzátok kavarni a féceszt, hanem a párod teregeti neki a szennyest.

2017. szept. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 omba ***** válasza:

Szerintem egy párkapcsolat KÉTszemélyes dolog, anyuka, a tanácsaival nem tartozik bele.

Szóval nem anyukájával kell neked megküzdeni, hanem a srácból kéne férfit faragni -*de ne küzdj ezzel, nem fog menni.

2017. szept. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2017. szept. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!