Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lefogyok a stressztől, hosszút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefogyok a stressztől, hosszútávon baj?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok. Ha új stresszhelyzet ér, sokat fogyok.

Anno 8.-ban minden reggel hánytam. Gimnáziumban 1 hét alatt 8 kilót fogytam, "normál" alkatról csontra-bőrre.

Aztán, ahogy elmúlt a stressz, 20 éves koromra gyönyörű alakom lett. Hatalmas mellek, hatalmas kerek fenék, vékony derék, széles csípő-ideális női alkat, a párom megbolondul értem.

Most viszont visszajött a stressz az életembe, nem tudom kiiktatni. 2 napja nem eszek egy falatot sem mert kihányom, és eltűnt már a mellem fele. Nagyok rám az eddigi feszülős melltartóim. A párom poénosan megjegyezte, hogy el ne tűnjön az alakom.

Én nem akarok stresszelni és fogyni, de sajnos kavarog a gyomrom. Ez már csak ilyen. Sajnos mindig azon stresszelek, hogy a páromnak majd nem fogok így kelleni. Támogat, amiben tud, de egy 3 hónap kell, hogy vissza szerezzem a formámat. Szerintetek ez hatalmas nagy probléma?

Még ezen is stresszelek, mert annyira aggaszt, hogy teljesen be vagyok szakadva. A bordáim kivannak, a combom vékonyodik, pedig egy izmos, szép lány lennék, így meg mint egy anorexiás.


2017. szept. 4. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha csak átmeneti a jelenség, illetve ha tudom hogy mitől van ez a dolog, akkor engem nem zavarna, igyekezném támogatni a páromat mindenben, és nem éreztetni vele hogy zavar a soványsága.

Vannak olyan helyzetek az életben amiknek a fontossága erősebb holmi külcsínynél.

De ha pl. a párom szánt szándékkal fogyna csontsoványra, miközben tudja hogy nekem úgy nem tetszik, az zavarna.

2017. szept. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Feltétlenül kezdj valamit ezzel a fajta stresszel, mert nem csak fogyást idézhet elő, hanem mindenféle más bajod is lehet tőle. Szerintem ne azon izgulj, hogy a párod mit fog szólni, mert ha amiatt elhagy, hogy egy ilyen lelki állapot miatt lefogysz, akkor jobb is, ha eltűnik az életedből. Inkább próbáld megoldani a saját problémáidat, ha kell akár szakember segítségével.
2017. szept. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk én ezt nem tűrném el... tojnék rá, hogy tetszel nekem vagy sem, ez marhára nem egészséges, szóval betuszkolnálak a kocsiba és mennénk szakemberhez.
2017. szept. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha csak a jó alakodért bolondul érted, az már régen nem jó, szóval ha emiatt elhagy, vagy "kiszeret belőled", akkor nem is szeretett igazán.

Viszont ezzel a dologgal kezdj valamit, mert nagyon nem egészséges, hogy rövid idő alatt 10 kg-ok le föl ugrálnak. A bőröd is rondább lesz tőle, ha már a külsőségeknél maradunk, de egészségügyi szempontból meg kifejezetten más. Keress fel egy szakembert, aki segít hogy jobban kezeld a stresszhelyzeteket, ne viseljen meg ennyire.

2017. szept. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kapcsolatod a leiras alapjan egeszsegtelenebb rad nezve mint barmilyen mas stressz, ha ilyenek jutnak eszedbe.
2017. szept. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy már a párod miatt stresszelsz és erre - hacsak nem csináltok valamit - rámegy a kapcsolatotok.


Én is ugyanilyen vagyok, most épp csont-bőr. A kedvesem mégsem jegyzi meg, hogy milyen gebe vagyok és nem töm, mert akkor már azon is kattogok, hogy nem fogok neki kelleni, ami ördögi kör.


Én már ami olyan, hogy nem változtathatok (pl. munkahelyi gond, vagy családbeli), arra nagy ívben szarok, a többit meg megbeszélem a Kedvessel és együtt kitalálunk valamit.

2017. szept. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!