Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Te beérnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Te beérnétek egy olyan fiúval hosszútávon, akinek annyi erénye van, hogy nem iszik/dohányzik/nőzik/ és házias?

Figyelt kérdés

Anyám szerint a barátom álompasi. mert ezek a tuladjonságok megvannak benne.


Ugyanakkor nálam már elmúlt a rózsaszín köd, és észrevettem, hogy versengő, birtokló, irigy, kisebbségi komplexusos (zavarja, hogy magasabb vagyok nála, és jobb az állóképességem mint neki), és gyerekes.


Anyám szerint ezek csak "defektek", amit egy okos nő ki tud küszöbölni.


2017. júl. 4. 10:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%

Anyád egy más korban nőtt fel, gondolom nem fiatal. Nem érném be ennyivel. Az én barátom iszik (nem alkoholista szinten, hanem eljárunk együtt haverokkal beülni valahová néha) és dohányzik, de róla maximum ez a kettő rossz tulajdonság amit el tudok mondani, egyébként csak jók jutnak eszembe, akármilyen erősen gondolkodok.

Személyiségbeli hibákat nem tudnék egy vállrándítással elintézni.

2017. júl. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
53 éves
2017. júl. 4. 10:42
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Itt szerintem nem az a kérdés, hogy mi beérjük-e, hanem az, hogy te hogy állsz ehhez. Egyértelmű kérdésedből, hogy nem, neked ez így nem elég, érzed, hogy nem a jó ember mellett vagy.

Ezek a tulajdonságok nem tesznek valakit álompasivá, a te szemedben kellene annak lennie, nem az anyukádéban.

Ne húzzátok egymás idejét a sráccal.

2017. júl. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényeg te mit érzel, nem pedig anyukád!
2017. júl. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Anyukad hozzaallasa eleg regimodi es praktikus. Ezek a tanacsok elegek egy mukodo hazassaghoz, de a boldogsaghoz nem. En mar megtanultam elfogadni azt h ilyen szemlelettel is lehet vki elegedett az eletevel, de en tul szenvedelyes es erzelmes vagyok ehhez a praktikus gondolkodashoz. Plusz en tenyleg az egyenlosegben hiszek es nem csak elnyomotott nem szeretnek lenni, hanem felulmulni sem szeretnem a paromat, h en legyek a dominans es hatulrol iranyitsam ot, es vegso soron az egesz kapcsolat csak rajtam mulik, mert mindig ki kell kuszobolnom vmit. Egy ilyen ember mellett nekem egy szuperhosnek kene lennem es nem lenne igazi tamaszom.
2017. júl. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ezek csak alap dolgok, de közelről sem elégségesek.
2017. júl. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nem. Ha tényleg összesen ennyi az erénye... az első felsorolást egyébként alapnak tartom, nemhogy ERÉNYNEK. A háziasság már inkább az, de amit én nyújtani tudok, ahhoz képest CSAK az édeskevés. Minimum az intelligencia és a passzoló humor... de amit leírtál, hát a birtoklást nem bírnám, az irigységet sem.


Anyukád valószínűleg rosszul választott fiatalkorában, mert ment a tudodmije után, és nem válogatta meg a párjait rendesen, azért hiszi azt, hogy ha vki nem iszik és dohányzik, az már egy főnyeremény. Értelmes nő tud olyat választani, aki ennél ezerszer jobb.

2017. júl. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem :D Ennyinél én jóval többre tartom magam.

Anyukád is feljebb emelhetné a lécet lol. Még jó h nem ő randizik vele... :D

2017. júl. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Már miért lenne ezek közül bármelyik erény?? Ezek mind teljesen alap dolgok....
2017. júl. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Apum diplomás közgazdász jó jövedelemmel, viszont régen ivott és terrorizálta anyámat, és kb házicselédnek "tartotta".
2017. júl. 4. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!