Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valami változott a kapcsolatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami változott a kapcsolatomban. Segítség?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem őt (n22), viszont mostanában más lányokon gondolkozok, ábrándozok.Nem szeretnék szakítani Vele, mert mindenét szeretem, le akarom élni Vele az életem. Ahogy mondja ő is szeret. Nincs sok pénzem szóval nem azért :D Mostanában vannak nézeteltéréseink, több mint egy éve vagyunk együtt.. Szerintetek van ennek hosszútávon esélye, értelme? :) köszi a válaszokat (21F)
2017. szept. 5. 08:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem egészen értem, hogy miféle válaszokat vársz.


Meg kell értened, hogy mi zajlik benned, a párodban, a kapcsolatotokban. Ezt folyamatosan csinálni kéne, nem csak akkor, amikor valamilyen negatív változást vagy problémát észlelsz. És ugyanígy folyamatosan kommunikálni kell a pároddal, hogy mindketten ugyanúgy értsétek magatokat, egymást és a kapcsolatotokat. És akkor nem lesz ilyen, hogy egyszer csak észreveszel valami változást és nem érted.


Szóval: pontosan mi változott, miért és mit fogtok tenni vele?

2017. szept. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes választ.

Tulajdonképpen néha igyekszünk jót tenni egymással, programokat szervezünk, jól érezzük magunkat/egymást, néha pedig olyan szürke az egész mint a hamu. Mint írtam életem párját látom benne, de ez így hosszútávon riasztó.

2017. szept. 5. 09:08
 3/7 A kérdező kommentje:
félek hogy eljutunk egy visszafordíthatatlan pontig, ezt szeretném megelőzni. :)
2017. szept. 5. 09:09
 4/7 A kérdező kommentje:
csak nemtudom hogyan...
2017. szept. 5. 09:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Félsz az elköteleződéstől?
2017. szept. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Érdekes megközelítés. így belegondolva igen.. :|
2017. szept. 5. 13:52
 7/7 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok. Igazából ha sokat gondolsz másokra, meg szürke néha az egész, az azt is jelentheti, hogy simán csak elmúlt a szerelem. És szerintem 1 év után ez nem annyira jó. :/

Minden kapcsolatban vannak viták, meg amikor hidegebbek kicsit a felek, de amikor nincsen, olyankor viszont az lenne a jó, ha nem csak ellenétek együtt, hanem imádnátok is együtt lenni, folyton megkívánnátok egymást, csomót nevetnétek, stb.

2017. szept. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!