Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ettől észre venné magát, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől észre venné magát, vagy pont hidegen hagyja?

Figyelt kérdés

A barátom egy nagyon kommunikatív ember. Szeret magáról is beszélni, meg amúgy mindenről, mindenhez hozzá tud szólni, és úgy láttam rajta, hogy akart is. Most 2 éve vagyunk együtt, és eddig velem is úgy vettem észre, hogy szeret beszélni, akár messengeren akár élőben. Ha volt ideje, ha nem, írt, mert szeretett írni és szeretett velem társalogni. Én ugyanígy.


De mostanában azt vettem észre, hogy csomó dolgot harapófogóval kell kihúznom belőle. Ha van ideje se ír normálisan, csak tőmondatok, 1-2 szó, azt is félórával később. Ez azért furcsa, mert élőben még azért nagyritkán bele tud lendülni, de a lelkesedés hiánya azért így is feltűnik nekem. Kérdeztem tőle, hogy miért ilyen szótlan mostanában, van-e valami baj, de azt mondja semmi baja. Ilyen jellegű dolgok is kezdenek idegesíteni, hogy megkérdezem pl. hogy "miért nem vetted fel a pulcsidat, ha fázol?" "háát..végülis, igazad van".. és így, értitek :D egy ovis kb nem mond ilyet. Ha a segítségemet akarom felajánlani, mindig elhajt. Ha megjegyzem, hogy nem ír rendesen, akkor mondja, hogy ő ezt nem vette észre, hogy ilyen lenne, neki semmi baja nincs, de akkor majd odafigyel. Na most miattam nem kell odafigyelni, ez most vagy jön, vagy nem.


Ha esetleg én is elkezdeném ignorálni, kevesebbszer írni, beszélni hozzá, abból kisülne valami? Utálom, hogy így "játszmázni" kell, nem tudom, miért nem mehet egy ilyen dolog csak úgy simán. Kezdem unni is az egészet, nem hiszem, hogy erőltetni fogok bármit is, viszont kérdésem, hogy esetleg ilyen esetben mit gondoltok, észreveheti-e magát, vagy pont le$z*arja?


2017. szept. 5. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Játszma helyett talán ülj le vele és kérdezz rá, miért ilyen.
2017. szept. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2. köszi, ha tudsz olvasni, benne van, hogy kérdeztem. tudsz olvasni?
2017. szept. 5. 13:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért nem beszél mostanában, mert elmerül a gondolataiban. Remélem a közös jövőtökről gondolkodik, de meglehet, hogy másvalakin jár az esze.
2017. szept. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

király, te sem tudsz szöveget értelmezni. :D nem ez volt a kérdés, köszönöm a semmit.

figyi, igazából nevermind. xD

2017. szept. 5. 13:40
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok.

Csak egy jó tanács...addig nem fogod tudni megoldani a problémát amíg nem deríted ki az okát.

Persze ignorálhatod, de ha már nem rád figyel észre sem veszi, hogy idő közben "eltűnsz".

A helyedben faggatnám illetve figyelném mit csinál mitől változhatott meg. Megváltozott-e a baráti köre, változott-e például az érdeklődési köre,elmaradozik-e otthonról, ha igen mivel magyarázza? Rakd össze a képet és ha nem találsz semmit akkor keresd a lelkében az okot.

2017. szept. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Tessék, csak hogy arra a kérdésre is választ kapj, amire szeretnél: nem, nem lenne jó ötlet. Párodnak vagy gondjai vannak, vagy más tereli el a figyelmét. Vagy semmin nem változtat, ha te ovis módra ignorálod, vagy ront a helyzeten. Természetesen a nyakára sem kell mászni, hogy szétszabdald az idegeit. Viselkedj normális, értelmes, érző felnőttkén. Sokat segít.
2017. szept. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ha ő úgy érzi, hogy úgy beszél veled mint eddig és most hirtelen azt érzi, hogy te változtattál a viselkedéseden, akkor megfog romlani a kapcsolatotok. Amikor nekem volt 2 éves kapcsolatom és kicsit beleuntam én is kerestem a hibákat még a kis dolgokban is, pedig minden rendben volt a részéről a gondok az érzéseimmel voltak.

2 év sok idő pláne ha eddig minden tökéletes volt.

Azt érzem veled is hasonló lehet.

2017. szept. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet mar nincs kedve ugy irogatni se bajcsevegni. De az is lehet , h hozzad nincs kedve. Tobbszor ra kerdeznek , h miert ilyen es azt is , h szeret-e ugy mint regen.😊
2017. szept. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!