Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan legyek nyugodt, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek nyugodt, ha a barátom nélkülem megy el szórakozni egész hétvégére?

Figyelt kérdés
Azt mondja menjek vele, de közben tudja jól hogy úgysem fogok menni, tehát csak illendőségből hív el, hogy így tiszta legyen a lelkiismerete. Tudja, hogy rosszul vagyok a tömegtől, nem szeretek rendvezvényekre járni, illetve az adott program is hidegen hagy (autók). Évente kétszer kell ezt elviselnem ráadásul. Kitudja, hogy nem e csal meg a nagy szabadságában, egy messzi városban, a haverok, az alkohol, plusz egy könnyűvérű nő hatására. Tudja, hogy az életben nem fog kiderülni, azokat a haverjait nem is ismerem. Ezek a találkozók nagyon fontosak neki, eddig is évek óta eljárt, tehát ezen nem tudok változtatni. Nekem nincs senkim akivel programokat csinálhatnák, barátnőim már rég nincsenek, fiatal rokonaim sem. Tudja, hogy én itthonülős vagyok, szerintem emiatt nyeregben érzi magát. Ha én is azt mondhatnám hogy " Nyugodtan menj el, én már megbeszéltem a csajokkal hogy azon a hétvégén elutazunk xy városba bulizni, foglaltunk szállást is" akkor talán átérezné hogy ez milyen. Nekem csak fiú barátaim vannak, de mióta párkapcsolatom van, kizárólag neten beszélünk, mert páromat borzasztóan zavarná ha találkoznék velük. Szóval semmit nem tudok tenni, itt fogom kikészíteni magam hogy kitudja mit csinálhat, és ha hazajött sem fogom tudni eldönteni, hogy történt e valami, simán eltitkolhatja örökre.
2017. szept. 5. 15:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
80%
Hát ne haragudj meg de ha a pasid ekkora ösztönlény, hogy elmegy egy buliba kicsit becsiccsent és felszedi az összes csajt, akkor tényleg minek vagy vele? Az előttem szóló tökéletesen megfogalmazta a lényeget. Ha nem akarok valakit megcsalni, akkor lehet előttem 100 meztelen csaj, akkor se fogom megcsalni a párom. Ha meg meg akarom csalni, akkor még csak bulizni se kell elmennem ezért.
2017. szept. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
85%
Én úgy szoktam nyugodt lenni, amikor a férjem elutazik pár napra szórakozni a barátaival, hogy bízom benne. Fordítva ugyanez. Addig is simán lefoglalom magam, programokat szervezek vagy épp otthon pihenek és élvezem az egyedüllétet, na meg azt, hogy az egész franciaágy az enyém :) Egészséges embereknél, normális párkapcsolatokban ez így működik. A hűség egy döntés minden helyzetben, én megbízom abban, hogy korrekt döntést hoz akkor is, ha esetleg valaki rámászik, hiszen nem egy primitív ösztönlény. Ha annak nézném, nem lennék vele, szóval itt is hibás a "logikád".
2017. szept. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
68%

"Hogyan legyek nyugodt, ha a barátom nélkülem megy el szórakozni egész hétvégére?"


Mér', idegeskedni akarsz?

2017. szept. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
80%

Ebbe gondolj bele:


Egy megcsalás >lehet<, hogy megmérgezi a kapcsolatotokat.

A féltékenykedés >biztos<, hogy megmérgezi a kapcsolatotokat.


Már csak ez alapján sincs értelme féltékenykedni.

De amúgy meg feljebb már megírták: inkább téged jellemez, hogy ennyire gyenge ösztönlénynek tekinted a párodat. Nincs miért paráznod, ezért ne tedd. A féltékenykedésről pedig azonnal szokj le.

2017. szept. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
73%

Atyaég.

Ez ám a kapcsolatok netovábbja :-)

2017. szept. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Hűha! Sehogy! Ez tuti egy gonosz terv része, melynek egyetlen célja, hogy megcsaljon az első szembejövő csajjal!


Éppen ezért: mindenképp szerezz be több gps nyomkövetőt, valamint lehallgató berendezéseket és rejtsd el a holmija között! Még jobb, ha a bőre alá ülteted az egyik nyomkövetőt! Bérelj fel magánnyomozót, aki egész hétvégén követi és több oldalas jelentést készít, melyet fényképekkel, videó felvételekkel erősít meg! Az sem baj, ha gyorsan kovácsoltatsz egy férfi erényövet és álmában rászereled!


Remélem segítettem! Szép hétvégét!

2017. szept. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátod egy évben két hétvégére nem tud úgy elmenni a haverokkal, hogy te ne rögtön azon agyalj, hogy megcsal- e, akkor ott gond van. Vagy a kapcsolattal, vagy veled.
2017. szept. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha az én párom lennél, már kidobtalak volna, és keresek olyan csajt, aki nem féltékenykedik hülyeségekk miatt.
2017. szept. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!