Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldanátok ezt meg?

Figyelt kérdés
A párommal 3,5 éve vagyunk együtt.Szeretnénk összeköltözni, de nem a szülőknél.Viszont ők anyagilag jobban állnak mint mi, ha külön házat szeretnénk akkor mi ne tudnánk beleadni, mert nem úgy állunk anyagilag.De ők szerintem meg is tudnák venni a házat.Csak én szégyelem ezt, és nem várhatom el a páromtól, hogy egyedül vegye meg a szüleivel a házat.Mondtam neki, hogy zavar az, hogy én és a szüleim nem tudunk beleadni.Azt mondta, hogy engem ez ne zavarjon, mert meg lehet oldani.De az ő szülei szerintem azt szeretnék h ott lakjunk náluk xy ideig, aztán menjünk külön.De én semmiképp nem akarok ott élni, csakis a párommal szeretnék külön házban.Nem érzem ott jól magam, nem tudok feloldódni a pároméknál.Még a palacsinta sem úgy sikerül ott, ahogy itthon szokott...:):S Meg nem szeretem ha beleszólnak h mit hogyan csináljak, a saját magam ura szeretnék lenni. 21/L
2010. máj. 26. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen megoldás van: Albérlet


Igaza van a fiú szüleinek, minek vegyenek házat, ha lehet, nem is tudtok együtt élni?


Ha arra SEM vagy hajlandó, hogy rövid ideig velük élj,miért is adnának zsetont külön házra?


Vagy behúzod a farkad és odaköltözöl, vagy a nadrágszíjat húzod meg és albérlet


Ezek után lehet a következő lépésről gondolkozni

2010. máj. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha téged zavar, hogy nem tudsz beleadni a házba, akkor kénytelen leszel a szüleivel élni-feltéve, hogy nincs más megoldás.

És nyugi, nem fognak mindenbe beleszólni (bár ha te ilyennek ismerted meg őket, akkor nem tudok mit mondtani, max beszélj velük)!

2010. máj. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
eléggé kelemetlen érzés lehet télleg ha a pasi akarja és a szülei meg venni a házat de akor miért nem mentek el albérletbe addig amig közösen nem tudtok venni házat ha a szülőknél sem szeretnél lakni és minenképp a pároddal akarsz lenni?!
2010. máj. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért nem kerül szóba az albérlet, mert a páromék mezőgazdasággal foglalkoznak, és valahogy a párom nem tudna albérletben élni.
2010. máj. 26. 14:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is ezt mondom, hogy gyűjtsetek közösen, szülői segítség nélkül.Vannak szerencsések akiknek megadatik, hogy a szülő tud venni házat, ez nagyon nagy segítség és ha szeretitek egymást a pároddal meg minden akkor ne gondolkozz rajta és elsősorban ne ilyen oldalakon keresd a választ idegenktől, hanem ülj le és beszéld meg négyszemközt az érintettekkel!!Én azért nem laknék barátnőmmel szülőknél, mert szerintem előbb utóbb beleszólnának a szülők a dolgokba, de lehet nem mind1.Mi közösen gyűjtünk, dolgozunk, meg kell teremteni!:P
2010. máj. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az utolsó válaszolónak köszönöm, hasznos tanács volt!

Csak az a baj h 80km-re lakunk egymástól, és szinte csak 2hetente találkozunk, ezért szeretnénk összekötözni hamar.

Mert szükségünk van egymásra, arra h mindig ott legyünk egymásnak.

2010. máj. 26. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!