Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti láttátok már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti láttátok már a barátnőtöket smink nélkül és mennyire volt más?

Figyelt kérdés
Felismerhetetlen, látszott a különbség?

2017. szept. 6. 13:52
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
11%
Én miért vagyok 0%-on?
2017. szept. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
75%

Sohasem sminkelek :)


Nincs miről beszélni innentől kezdve, mert csak úgy lát :)


28n

2017. szept. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
71%

Nőként válaszolok.


Szoktam sminkelni napi szinten, de nem ilyen "megváltoztatom az arcom" jelleggel. Full arcos sminkben voltam pl. 2. randin, és párom később azt mondta, mikor már látott full natúrban is, hogy aznap nem volt rajtam smink.


Kb. annyi különbséget szokott észrevenni, hogy sötétebbek a szemem alatti karikák smink nélkül (anyukámtól örököltem, nem azért vannak, mert nem alszom eleget).

2017. szept. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 CFB ***** válasza:
37%

A plázacicák és társaik többségég nem akarod smink nélkül látni. Nekem már volt alkalmam (tesi után,lány vagyok).

Viszont az ilyenek és a fiúik nem szoktak Gyakorira járni. Látszólag normális vagy, úgyhogy szerintem nem kell ettől tartanod, lehet alapból még se tetszenének neked az ilyen lányok.


A kérdésre rövid válasz:

Aki állandóan, és sokat sminkel, azon nagyon látszik. Azért felismerhetetlen nem hinném, higy tudna lenni, de láttam már olyan YouTube videót, hogy WOW

2017. szept. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
15%
És a második válaszom miért volt 0%-on? :D
2017. szept. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
64%
99%-ban smink nélkül van az én drága párom és csak akkor sminkelik ki, ha esküvőre mennek vagy ilyenek. De persze ő nem szereti. Mind kettő énje szép, de természetes módján a legszebb
2017. szept. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
59%
Láttam reggel és megkérdezem hogy került mellém. :)
2017. okt. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
34%
15-öes, és vajon a harmadik válaszod miért lett 0%-os? ;)
2017. okt. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Azért van különbség sminkes arc és sminknélküli között. Hiszen smink a púder, a szempilla, a szemöldök, a szemhéjtús, a rúzs, szemhéjpúder. Nekem van több olyan kolléganőm, aki nagyon szépen kifesti magát, én is elgondolkodtam már, hogy nézhet ki smink nélkül. Felismerni biztos, hogy fel lehet, csak furcsa smink nélkül, mint a szemüveges a szemüvege nélkül.
2017. nov. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
A nélkül is ugyanúgy szeretem, szeretném...::)
2017. nov. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!