Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogy legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy legyen párom? 21 éves vagyok.

Figyelt kérdés
Az a típusú ember vagyok aki nehezen nyit, nehezen barátkozik... egyébként szeretek barátkozni, csak sok ember untat és ezért tűnök bunkónak néha, nem tudok mit kezdeni bájcsevelyekkel, pedig próbáltam. Barátaim időszakosan vannak, de leginkább csak ismerősök...Nincs párom, nem is volt igazán soha, csak max pár hónapig de felejtős mind. Normális párkapcsolatom sose volt, olyan emberrel aki olyan mint én vagy legalább hasonló. Hogyan legyek nyitottabb, pozitívabb, olyan ember akivel sokan szeretnének ismerkedni? Vagy csak olyan ember, aki bevonzhat magához olyat, amilyen ő maga? És nem olyanokat, akik csak pár éjszakát akarnak, vagy szimplán távol állnak az ő világától. Úgy érzem képtelen vagyok kibontakozni, önmgam lenni, a visszahúzódóság miatt...így sosem láthat meg senki bennem semmilyen értéket.
2017. szept. 6. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, csak férfi.

Úgy oldottam meg, hogy találtam magamnak egy hobbit, jó lettem benne, aztán így találtam egy normálisnak tűnő lányt, akivel volt közös érdeklődésünk.

Persze aztán kiderült róla fél év után, hogy alkoholista, szóval most itt szenvedek vele.

23/F

2017. szept. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hmm


"Hogyan legyek nyitottabb, pozitívabb, olyan ember akivel sokan szeretnének ismerkedni?"

"Úgy érzem képtelen vagyok kibontakozni, önmgam lenni, a visszahúzódóság miatt"


En nem ertem. Miert akarsz mas lenni, mint aki vagy? Igen, igy nehezebben talasz part magadnak, de tenyleg azt akarod, hogy olyan benyomas alapjan kezdjen el kozeledni feled valaki, amilyen nem is vagy?


Gondolj arra, hogy ha onmagadat adod es ugy kelted fel valaki erdeklodeset, akkor sokkal nagyobb eselyed van egy normalis kapcsolatra, mintsem alarcot hordva.

2017. szept. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs értelme "erőszakkal" változtatni a természeteden. Ismerkedj, próbálkozz, előbb- utóbb összefutsz azzal, akivel megértitek egymást és elfogad olyannak, amilyen vagy.
2017. szept. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyan ez vagyok 26 éves férfiként. Sajnos baromi nehezen ismerkedem, sok emberrel nem tudok miről beszélni. Én se találok hozzám hasonlót, de lehet vele se jönnék ki, vagy csak néznénk egymást csendben, aztán mindenki menne dolgára. :D Lehet már pár igazit így elszalasztottam, mert nem tudtuk egymást megismerni. Sajnos átok ez a természet, ez a visszahúzódottság. De én se tudok bájgúnár lenni, valahogy feláll a hátamon a szőr is, mikor olyan emberekkel hoz össze a sors.
2017. szept. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!