Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet ezt így végigcsinál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ezt így végigcsinálni? Honnan legyen erőm?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 5 éve vagyunk együtt. Ma viszont azt mondta, hogy zárjuk le, mivel ő ki szeretett. Nem kapta meg tőlem, azt amit várt az utóbbi hónapokban és úgy érzi kiszeretett belőlem. Lenne esélyem visszahódítani és újra kezdeni és meg is próbálom. Tudom, hibáztam, de még így is boldog kapcsolatunk volt, konfliktusok nélküli. Rengeteg ígéretünk van, és még több közös emlék. Az egész életem ő volt, szó szerint. Nagyon fáj ez nekem és váratlanul jött. Nincs zeném, amit ne vele hallgattam volna, sorozatom, játékom, akármim. Nem tudom elterelni a gondolataimat, nem tudom mit csinálhatnék, csak sírnék. Ha nincsenek olyan barátaim akik tudnának segíteni, ha nincsenek lányok se arra ahol én vagyok, akkor mi adjon nekem erőt és reményt? 22/F

2017. szept. 6. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért jó lehetett a kommunikáció, ha csak így hirtelen szakít és kész.
2017. szept. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok esélyt adok nektek, de meg lehet próbálni. Nagyon fiatalon jöttetek össze, csoda, hogy 5 évig tartott.
2017. szept. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

"Nem kapta meg tőlem, azt amit várt az utóbbi hónapokban és úgy érzi kiszeretett belőlem"


Ezt el ne hidd! Meg ne tedd azt, hogy ezzel mérgezed magad, ez egy tipikus "felelősség áthárító mondat" amit azért alkalmaz, hogy úgy tűnjön, mintha ő lenne az áldozat, te pedig a rossz és így teljesen legitim, hogy utánad két-három nappal már más ágyában tartózkodik.


Ezt a dolgot ignoráld és élj tovább boldogan, lesz majd olyan nő aki szeretni is fog és nem jön ezzel a béna áthárító mártírdumával ha lát valakit akinek szívesebben dőlne a kardjába.

2017. szept. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"Rengeteg ígéretünk van"


Az igeretek semmit nem ernek. A kozos emlekek pedig nem fogjak egyben tartani a kapcsolatot.

2017. szept. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy hibáztál, akkor miért em próbáltál időben változtatni? Persze, talán még érdemes próbálkoznod, mégiscsak 5 évig voltatok együtt, de ez azért már nagyon kétesélyes.
2017. szept. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Iszonyú terhet raktál a barátnődre. N"Az egész életem ő volt" Ez egyfelől hízelgő, ès jól esik, ha ekkora a bizalom. Másfelől egy hatalmas nyomás. Nem mindenki bírja ezt hosszú távon. Én 11 éve csinálom. Többször gondoltam már rá, hogy kiszállok, de végül nem tettem meg. (És nincs is a terveim között.) Biztosan pokoli nehéz most Neked. Próbálj meg beszélgetni a barátnőddel. Ha nem hajlandó rá, akkor hagyd békén. Akkor nincs más, mint új embereket megismerni. Ha partner a beszélgetésben, akkor figyelj rá. Hadd mondja el, hogy mi bántja. Valószínűleg megkopott köztetek a kommunikáció, ezért nem kerültek felszínre a konfliktusok. Így pedig csak csendben mérgezték a kapcsolatot. Nem kell semmi extra, csak menj el a barátnődhöz, és kérdezd meg, hogyan érezte magát ebben a kapcsolatban. És türelmesen hallgasd végig. A többit meg meglátjátok.
2017. szept. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Volt egy pánikbetegségem és ez megváltoztatott kissé. Elment vele az önbizalmam és úgy érzem féltem kimutatni az érzéseimet emiatt, önbizalom hiány miatt meg nem dicsértem eleget. Bűntudatom van.
2017. szept. 7. 14:43
 8/8 anonim ***** válasza:
6os vagyok ismét. Hagyd abba ezt a nyafogást és a kifogáskeresést! Kell a nő?Akkor az ég szerelmére, emeld fel a hátsódat ès menj el hozzá. Szedd össze magad, tedd rendbe az életedet. Egyszerűen TASZÍTÓ ez a teszetosza szenvedés.
2017. szept. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!