Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem 6 hónap házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem 6 hónap házasság után azt mondta nekem hogy "kuss legyen", szerintetek ez belefér?

Figyelt kérdés

Velem még soha senki nem beszélt így, és férjemet se így ismertem meg.

Egy baromságon összekaptunk miatta, és ezzel zárta le.

Majd átjöttem a másik hálóba és itt fogok aludni.

Olyan szomorú vagyok, már a válásra is gondoltam.


2017. szept. 1. 00:51
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
8%
Ez ugye nem komoly? -.-"
2017. szept. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
96%
Nem fer bele.
2017. szept. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
27%
Kicsit úgy tűnik, mintha alig várnád, hogy legyen valami ok.
2017. szept. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
94%
Min vesztetek össze? Valószínűleg hirtelen felindulásból mondta, de azért elég csúnya dolog volt. Viszont szerintem túlzás egyből válásra gondolni. Várd ki hogy reggel mi lesz... egy problémát orvosolni kell.
2017. szept. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
10%
Én nagyon nyugodt természetű vagyok, de nekem is lenne olyan élethelyzet, amikor ezt kimondanám. Lehet nem is feltétlenül neked szólt, hanem úgy a "levegőbe". Szóval nem tűnik túl komolynak.
2017. szept. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:

Tényleg egy butaságon.. Hazafele kértem hogy vegyünk vizet, de azt mondta majd a boltban ami itt van nálunk, mondtam hogy az zárva lesz, és vegyünk most. Végül nem vettünk, és a bolt is zárva volt.

Itthon már csak fél pohárnyi ásványvíz volt, és szerettem volna meginni vagy inni valamennyit, de elvette és megitta, holott tudta hogy szomjas vagyok, mert már hazafelé is mondtam. Szóval ezen vesztünk össze, mert szerintem ez bunkóság volt, szerinte meg vicces. Nem is akartam veszekedni, de annyira feldühített, hogy feszült lett a hangulat, szó szót követett, míg azt mondta nekem hogy "kuss legyen".

(olyan helyen lakunk ahol a csapvíz nem iható)

2017. szept. 1. 01:21
 7/47 anonim ***** válasza:
73%
Kedves kérdező, ez soha nem fér bele. Majd megint leoltanak, de minek mentek hozzá?
2017. szept. 1. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
90%
Nem 20 éves vagyok, de ilyen szöveget senki soha nem engedett meg felém. Nem is turnem
2017. szept. 1. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
93%

A legnagyobb probléma nem is a kijelentéssel volt mert veszekedésnél könnyen elszabadulhatnak az indulatok és olyan dolgokat vágnak egymás fejéhez az embereket amiket alapból nem tennének. Inkább azzal volt baj amiből az egész veszekedés indult.


Az meg, hogy belefér-e, háát fogós kérdés. Várjatok reggelig és majd meglátjátok mi lesz akkor.

2017. szept. 1. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
19%

Jézusom, inkább soha nem házasodjak meg, ha ez nem fér bele!

Még ha azt mondta volna, hogy "K.ssOLJ már be a k..va any.dat te fa...opo r.banc!" Na, akkor megértem.

Legalább viszed a vagyon felét is?

2017. szept. 1. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!