Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna vagy velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna vagy velem van baj? Ferjem 30 eves es az anyja ugy puszilgatja es ugy beszel vele mint en a hat honapos fiammal.

Figyelt kérdés
A masik, hogy beteg volt es egesz ejjel virrasztottam mellette es elemnt a vizsgalatra az anyjaval en tukon ultem itthon es arra sem volt kepes, hogy felhivjon hogy minden rendben hanem mentek az anyjaval vendeglobe enni. Nekem rosszul esik
2017. szept. 7. 09:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
20%
Nem ismerted a férjed ezen oldalát?vagy esküvőig azt hitted árva? Egy valamirevaló csaj már leépítette volna mert sztendert körülmények közt kegyetlenebb a húspiac a férfiakkal ebben a korban.Sokkal tökösebbek vannak csaj nélkül bár persze az is kérdés mennyire vagy jó bőr ( hány és milyen riválissal kellett küzdenie a kegyeidért)
2017. szept. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
46%

Vannak ilyen anyukák. Az énekesnő párom anyja is ilyen de párom nagyon utálja ha gyerekként bánnak vele ezt az anyja is tudja mégse képes változni. Így mi mondjuk keveset is járunk hozzájuk.

Így hogy a párom annak ellenére hogy az anyukája hogy kezeli az ő jelenlétében is felnőtt marad nem zavar. Ha vissza menne gyerek szintre vagy ő is gügyörészne mikor az anyjával beszél akkor zavarna.

Azt pedig mondd el neki hogy bántott hogy nem hívott fel legközelebb legyen figyelmesebb. Bár azt nem értem miért kellett elkisérni mint egy gyereket.

2017. szept. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
58%
Mi rossz van abba hogy szeretik egymast? Anya es fia ...te nem akarsz ilyen joba lenni a fiaddal majd ha felno ? Ciki szeretni valakit tovabbra is ugy mint kiskoraba mert h o mar felnott ? Mindig a kisfia marad majd anyosodnak a ferjed .
2017. szept. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
63%
Az énekesnő nem tudom hogy keveredett oda :D az ott az én párom anyja akart lenni. Bocsi.
2017. szept. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nekem is fiam van, de ugy gondolom mindennek megvan a maga ideje!
2017. szept. 7. 09:49
 6/20 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem nincs ezzel semmi gond, ha "csak" ennyi a baj. Rengeteg ilyen szülőt ismerek, általában fiús anyáknál jellemzőbb ez a tutujgatás, ez is a szeretet kifejezésének egy módja, szerintem aranyos.

Ha viszont ettől függetlenül is rá van gyógyulva a férjed anyósra, csücsül a szoknyáján és mindenben ő a fontos, na az már baj. De ez nem következik abból, hogy puszilgatja meg cukin beszél vele.

2017. szept. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
38%

Ez azért zavarhat téged, mert te rosszban vagy anyáddal.


Engem is zavar amikor mások tök jól dumálnak az apjukkal, az tanácsot ad nekik stb. nekem meg csak egy rosszindulatú, saját bevallása szerint is gonosz (de ő erre büszke) alkoholista jutott aki születésemtől fogva utált.


Tedd magad túl ezen valahogy és nem fog zavarni. Na jó, ha már olyan szintű, mint a Big Bang Theory-ban a zsidó srácnál, akkor az már gáz.

2017. szept. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
30%

Mér' te elkisérted volna a dokihoz? Há' nem vagy te az anyja, nem?

Nna, az anyja meg elment vele, merthogy ő viszont tényleg az anyja. Megteheti.


Nem féltékenykedni kell a "mamára": ha nem tetszik, menj vele te. Elvégre úgyis te akarsz EGYÜTT lenni vele, akkor tegyél is úgy!

2017. szept. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem ez nem normális!

Nekem 14 a fiam, jó a kapcsolatunk. De biztosan kiakadna, ha úgy bánnék vele, mint egy babával! Nem ettől szeretjük egymást!

Normális családban fejlődik az anya-gyerek kapcsolat, és hagyja felnőni a szülő a gyerekeit.

Felnőtt párkapcsolatban a pár fontosabb, mint a szülők. Elvégre ha gyereket vállalnak, akkor ők lesznek "a család", és nem mi. Nekik kell az elsőnek lenni!


Kérdező: lehet, hogy ő sem tervez veled hosszú távra, ha még mindig az anyja áll az első helyen. De hogy neked addig nem kéne vele tervezni, az egész biztos!

2017. szept. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
53%

miért nem te mentél vele vizsgálatra? ja, hogy otthon voltál a gyerekkel...


ilyen esetben én is el fogom kísérni a "kisfiamat" az orvoshoz.


mert a kisfiam 50 évesen a kisfiam lesz. de majd megtudod.

2017. szept. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!