Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom anyja, és a barátai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom anyja, és a barátai akarnak keresztbe tenni? Esetleg igazuk van?

Figyelt kérdés

A párommal két hónapja vagyunk együtt,és én eddig azt hittem,hogy az anyukájával nagyon jól kijövök. (Még a szüleivel él) Van egy volt barátnője is,akivel napi szinten beszél,és találkozik,de mint barátok. Elfogadtam a helyzetet mindenkinek lehetnek lány barátai,és én is beszélő viszonyban vagyok még mindig az exeimmel,de.... Szedán mikor mentem haza hozzájuk az anyósom a párom volt barátnőjével ült a kanapén,és cseverésztek. Ez egy picit sok volt,főleg,hogy három hete már azt hallgatom az anyóstól,hogy a párom exe így a párom exe úgy....Mikor átmegyünk a párom legjobb barátjához akkor is rendszerint bele botlunk a nőbe,hiszen jóba vannak. Tegnap besokalltam,és mikor buliztunk beszéltem a baráti társaságból egy lánnyal,és rákérdeztem,hogy ez most mi,és tényleg el kell ezt viselnem? Mire elmondott dolgokat.... a lánynak a legutóbbi kapcsolata(egy héttel ezelőtt) azért ment tönkre,mert a párom megfenyegette a srácot,hogy nem lehet a lánnyal,mert vissza fogja szerezni. Meg elmesélte azt is,hogy kb négy hónappal ezelőtt a párom megkérte annak a lánynak a kezét aki nemet mondott,mert még nem érezte úgy,hogy meglennének a feltételei egy ilyen fontos döntésnek. (Ezért lett vége köztük)Itt a külön költözésre gondolt,hiszen még ő is a szüleivel lakik. De azóta kinézett egy albérletet,ahova nyáron fog költözni. Szerintetek ha elköltözik minden meg fog változni,és én csak egy pillanatnyi vigasztalódás vagyok a páromnak,amíg nem lehet újra azzal a lánnyal?

24/N



2017. márc. 25. 20:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A leirtak utan ez meg kerdes? Komolyan?
2017. márc. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%

2 hónap után milyen anyósról beszélsz?

Semmi közöd ahhoz, hogy a barátod anyja kivel barátkozik.

Amúgy igen, esélyes, hogy csak pótlék vagy.

2017. márc. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen,mert lehet csak azért hajtotta el a srácot mert féltette a lányt mint egy barátját. Az is előfordulhat,hogy én vagyok elfogult és nem akarok szembe nézni a dolgokkal de nagyon félek tőlük ha ez az igazság. És ha a párom szeret engem,csak az anyja terelgeti a volt barátnője felé?
2017. márc. 25. 20:25
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Hat, akit at lehet, azt is fogjak cseszni. Teged ugy lehet hulyenek nezni, ahogy csak akarnak.
2017. márc. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Az igazi férfi-nő barátság rendkívül ritka, a legtöbb embernél ez csak annyit jelent: talonban tartom. Akinek van ellenkező nemű barátja az most kérem ne sértődjön meg ezen, vegye úgy, hogy rá ez nem vonatkozik. Inkább nézzen körül a környezetében, vajon hány olyan barátság van, ami tényleg tisztán csak barátság? A legtöbb mindig "szennyezett" egyéb érzelmekkel is, és itt nem kell tomboló szenvedélyre gondolni.

Kérdező, nekem nagyon úgy tűnik, hogy te csak pótlék vagy. Nagyon sajnálom. Legközelebb időben vakard le az exet. Te is beláthatod, hogy nem ugyanaz a beszélő viszony és a barátság, ja bocsi, "barátság".

2017. márc. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Adva van egy lány, akinek a pasid, akit csak 2 hónapja ismersz, megkérte a kezét, ergo vele akarta leélni az életét, tehát komolyan szereti és szerelmes belé.

A lány nemet mondott, illetve inkább nem mondott igent, mert még várni akart a döntéssel addig, míg össze tudnak költözni, de a pasid nyárra már költözést tervez.

Ez a lány NAPONTA az életetek része és a pasid elmarja mellőle a férfiakat.

Ezek után kedves Kérdező, van még kérdésed?

2017. márc. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen helyzetben leülnék egy őszinte beszélgetésre a barátomra, aztán valószínűleg szakítanék.
2017. márc. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát jó nagy suttyó a barátod.
2017. márc. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm hetes talán erre volt szükségem. Rettenetesen fáj,de beszélnem kell vele és már most tudni fogom a válaszát,ami jobban meg fog viselni mint hittem volna.
2017. márc. 25. 21:17
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

#10

Ne szívd mellre Kérdező, ez nem a te embered volt és csak 2 hónapot rabolt el tőled.

Ebből is tanultál, ami csak hasznodra válik.

A te igazi párod is már megvan valahol!:)

2017. márc. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!