Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyenrangúság egy párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyenrangúság egy párkapcsolatban. Létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Vagy pedig minden párkapcsolatban, házasságban az egyik fél a másik fölé kerekedik valamilyen értelemben, akár érzelmileg, netán az irányítás, a döntések meghozása tekintetében stb? Ez esetben a másik fél behódol, vagyis teljesen aláveti magát a másiknak akaratának, döntéseinek. Tényleg így van, vagy lehet abszolút egyenrangú a két fél?

2017. szept. 7. 18:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
21%

"Az a normális, amikor egyenrangú a két fél, de sajnos nem mindenhol ez a felállás van. És ebből adódnak a nagyon súlyos problémák."


Már bocs, de ezt a hülyeséget hol láttad, beszívva?


Nézz már végig a történelmen vagy figyeld már meg az emberi természetet! Ennél természetellenesebb hülyeség nincs is, csak a femináci mozgalom ostoba vágyálma. Ez nem így működik. Személyiségek vannak. Ki jobban, ki kevésbé domináns. Nem feltétlen a férfi a domináns, sok kapcsolatban a nő az. De ez így van jól. Az a lényeg, hogy ne az egyik jobbra, a másik balra húzzon, hanem egy irányba menjenek. Én pl nem tudnék meglenni egy domináns nő mellett és egy domináns nő sem mellettem. De ezt belátom, sosem akarnék olyan nő mellett lenni, aki hasonló személyiségű, mint én. Ott van a gond, hogy ezt sokan nem látják be.

Attól, hogy itt a naaaaagy XXI. század, még emberek vagyunk, emberi természettel. Nincs új a nap alatt.

2017. szept. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
"Nézz már végig a történelmen vagy figyeld már meg az emberi természetet!" - Évszázadokon keresztül a nők nem is tanulhattak, szerintem pont jó irányba kezdett el változni a dolog, de nem megy egyik napról a másikra, szóval még pár generációnak el kell telnie, hogy az ilyen gyökerek, mint te, kihaljanak az idióta felfogásukkal együtt.
2017. szept. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!