Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valakinek volt már sikeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek volt már sikeres újrakezdése szakítás vagy szünet után?

Figyelt kérdés

Én előtte sosem voltam ilyen helyzetben és nem is hittem benne, hogy lehet értelme reménykedni... De most mégis előállt a helyzet.

Párommal rövid ideig voltunk együtt, de az a 2 hónap nagyon intenzív volt. 3-4 találkozó után már heti 6-7 napot töltöttünk együtt és nem akartunk elválni. Hiba volt, mert elsiettük és így átugrottuk a randizós időszakot és nem volt időnk csiszolódni. 1-1 vita után 2 hét veszekedés állt be, amit végül szünettel zártunk. Mindketten megkönnyebbültünk, tudom, de átbeszéltük és beláttuk a hibáinkat. Szeretjük egymást. Többször elmondta, hogy talán csak néhány hét vagy hónap szünet kell neki és hogy mindenképp keresni fog, de ki szeretné pihenni a történteket. Teljesen megértem, mert mindketten nagyon lelkisek, érzékenyek vagyunk és akaratlanul, de sok sebet okoztunk egymásnak...

Ha lenne még egy lehetőségem, mindent teljesen másképp csinálnék... De félek, hogy nem lesz.

Ezért érdekel, volt akiknek sikerül hasonlóból felállni? Illetve volt akik így váltak el és mégsem keresték egymást végül? Van valami tanácsotok, hogy lehet ezt átvészelni?

24N


2017. szept. 8. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Ha mar most nem birtok megoldani problemakat (az meg a masik, hogy ha par het alatt mar ilyen problemakat krealtok magatok kore, meg ki kell pihenni egymast, akkor mi lesz kesobb?), akkor ezt felesleges eroltetni.
2017. szept. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

2 hét veszekedés? Nekem még 15perc veszekedés is sok :( Mi az, ami miatt friss kapcsolatban ennyire össze tudtatok veszni?


Nekem most van egy majdnem 7 éve tartó kapcsolatom. Az elején még "gyerekek" voltunk. Eddig olyan 5x mentünk szét. Főként azért, mert kezdetben nagyon kis akaratos, hisztis voltam (szerencsére kinőttem belőle). Régebben nekünk is voltak nagy vitáink, de manapság, ha valami miatt veszekednénk is, mindig találunk megoldást a problémára, anélkül, hogy felemelnénk a hangunk.


Szerintem van remény, ha tényleg szeretitek egymást, akkor visszataláltok egymáshoz. De próbáljátok meg máshogy rendezni a nézeteltéréseiteket, nem kell mindenből veszekedést csinálni.

23L

2017. szept. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

mi másfél év együttjárás után szakítottunk, fél évet külön voltunk, majd újra találkoztunk, lefeküdtünk, és végül ismét együtt jártunk újabb 2,5 évig. másodszorra nyoma sem volt az első menetben tapasztalt problémáknak, mások lettünk fél év alatt, és jól megvoltunk. végül a szerelem elmúlt és ezért mentünk szét, de örülök neki hogy adtunk még egy második esélyt magunknak!


23L

2017. szept. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jelen, kb 4 hónapot voltunk először együtt, de kicsit belekényelmesedtünk, nem értékeltük egymást, nem tudtunk kommunikálni, én épp érettségiztem, utána tudtuk hogy ki fogok költözni külföldre, nem volt fenntartható. Szakítottunk, kb két hónap alatt rájöttünk hogy nem tudunk túllépni egymáson, túlságosan szerelmesek vagyunk. Újrakedük, és mivel rájöttünk az akkori hibáinkra és hogy mennyire nem tudjuk elveszíteni egymást, azóta sokkal jobb a kapcsolatunk, és tudatosan vigyázunk rá hogy ez így is maradjon.
2017. szept. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Jó tudni, hogy van akinek működik. :)

2017. szept. 9. 11:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Nektek nem fog. Aki nyolc hét járást két hetes!? veszekedéssel zár le, ott nincs is mit újrakezdeni, mert éretlenek vagytok.
2017. szept. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is sikeres volt,amíg újra meg nem csalt.
2018. febr. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!