Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már valaki ilyen helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki ilyen helyzetben, hogy feltűnt az ex?

Figyelt kérdés
Feltűnt a párom exbarátnője, és a párom most elbizonytalanodott az érzéseit illetően. Rákérdeztem, hogy szeret e még és velem akar e lenni, és azt mondta hogy igen, de össze van zavarodva, és hogy nincsen semmi köztük. Azt is felvetettem már, hogy keresse meg és üljenek le megbeszélni, hogy akarnak e egymástól valamit, hogy valahogy letudja magában zárni vagy ezt vagy azt a kapcsolatot, de nem mondott rá semmit. Voltatok már ilyen helyzetben? Mi lett a vége, szétmentetek, együtt maradtatok, érdemes még ezért küzdenem? 26/N

2017. szept. 8. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, volt ilyen. Kb. annyi történt hogy ráment a házasságunk. Olyan jól megba... megbeszéltek egymással dolgokat...

Ha egy ex feltűnése meg tudja zavarni az érzelmeket, ott már valami nincs rendben.

Ha szeretem a páromat, jöhet bármelyik exem csillogó szemekkel-kidobott mellekkel, nem érdekel.

2017. szept. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet drasztikusnak érzed, de a te érdeked is és lehet győztesen jössz ki belőle. Fogod szépen magad és elmondod, neki hogy amíg ennyire bizonytalan és nem téged választ addig semmilyen dolgotok nincs egymással. Mondasz neki egy határidőt, addig gondolja át, aztán fogod és megszakítod vele a kapcsolatot. Nem írsz, nem hívod, nem keresed vagyis eltávolodsz. Ha fontos vagy neki ez a távolság pont arra jó, hogy rájöjjön nem akar elveszíteni. Ha meg nem, amint lejár a határidő és nem juttok semmire, akkor pontot kell tenni végleg a végére. De azt tapasztalom, hogy ahol egy ex bármit is meg tud mozgatni, ott nincs lezárva semmi.
2017. szept. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálam épp ezért, ha szakítok valakivel azonnal minden kapcsolatot megszakítottam az adott illetővel. Tehát nem kommunikálok vele többet az életben még köszönés szinten sem. Ha valami nem működött, akkor minek jópofáskodni utána egymásnak? Soha nem értettem ezt a legyünk barátok maszlagot. Aki ilyenbe ringatózik, akkor jön a te eseted, hogy felfog tűnni egy ex és bekavar szépen mindenben. Ha a párod elbizonytalanodott erre, akkor ott nagy a baj én azt mondom. Tehát nincs tisztában a veled lévő kapcsolatról sem. És csak veled volt, ez lehet most neked rosszul hangzik, de valójában, ha az első nap feltűnt volna az ex vagy a 100. napon vagy netán , ha már házasok vagytok, akkor is elbizonytalanította volna a párod, tehát egy amolyan ál érzelem van feléd, nem mondanám valós szerelemnek semmikép, talán nem is volt soha, hisz biztos csak a volt párját akarta pótolni veled. Szóval mindenki csinálja azt , amit én csinálok, szakítás után szevasz nem kell beszélő viszony sem köszönő viszony sem egy ex-el. 38F
2017. szept. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem mondott semmit? Talán mert már tudja a választ, vagy meg...beszélték ők ezt már, csak téged nem avattak be.
2017. szept. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy csak találkoztak véletlenül, és beszélgettek, de azóta nem kereste egyik se a másikat. Én miután megtudtam, leírtam neki, hogy keresse meg és üljenek le megbeszélni, hogy akarnak e egyáltalán valamit a másiktól vagy sem, és nem válaszolt rá, majd annyit mondott mikor kérdezgettem, hogy nem tud rá mit mondani.
2017. szept. 8. 14:51
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha szereted még jó hogy küzdesz érte, bár írásod alapján nem igen viselne meg ha szakitotok vagy elég furcsa (modern) gondolkodásod van (ritka az ilyen).

Barátnőm exe nálunk is feltűnt (mikor szakított azzal a lánnyal akivel régen megcsalta a barátnőmet), igaz barátként, de kezdetben elég féltékeny voltam, tény, hogy volt egy-két durvább szóváltásom a sráchoz, de nem volt tetlegesség. Azóta megismertük egymást, és jó barátság alakult ki, és talált magának másik lányt (tulajdonképpen akkor nyugodtam meg)

2017. szept. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, iszonyatosan szeretem, ennyire még nem szerettem embert, csak úgy nem látom értelmét, hogy együtt vagyunk, de ő nem tudja mit érez és nem igazán boldog így, mert így én sem tudok boldog lenni.
2017. szept. 8. 16:42
 8/8 anonim ***** válasza:

párom most elbizonytalanodott az érzéseit illetően - én könnyes búcsú keretében kiadnám az útját. Csináljon, amit akar, de velem ne játszogasson.


Exem egyszer bukkant fel RÓZSÁVAL, hogy ő szeret, stb. (több, mint két év után a párommal közös lakásunk előtt), hagyjam ott a páromat és próbáljuk meg ismét.

Majdnem rácsaptam az ajtót, hogy ezt mégis hogy gondolta? Aztán kultúrember lévén megkérdeztem tőle.

Összehordott hetet-havat, hogy hülye volt, stb. Megmondtam neki, hogy jól látja, és ha még egyszer idejön, nem teszi zsebre, amit kap.


Azóta sem láttam :D

2017. szept. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!