Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? A barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? A barátom túlságosan el lett kényesztetve.

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok,2 éve vagyok a barátommal. Csak hétvégén tudunk találkozni,esetenként hétköznap is,ha hazaengedik a kollégiumból. Így ugye nehéz a hétvégét megszervezni,hogy velem is legyen,a barátaival is. Az a baj,hogy szívem-lelkem kitettem eddig érte,sütöttem neki,amikor csak akarta,megleptem többször,ha lehetőségem volt rá,mindig azt néztem,hogy jó legyen neki. Csak hogy ő ezzel szerintem már vissza is él. Többször mondta hogy szó szerint ő az életem. De ezt kicsit gúnyosan. Szerintem ő abba bele sem gondolt hogy elveszíthet. Nincs meg benne ez az érzés. Mit lehetne ilyenkor kezdeni? Több barátom mondja,hogy ekkora bolondot,mint én nem fog találni,aki ennyire szereti. Ha kicsit elhanyagolom,és nem leszek már úgy oda érte,akkor észbekap talán? Tudom,hogy én rontottam el. Nem kellett volna így elkényesztetni,mindent megtenni érte.
2010. máj. 26. 17:11
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Az anus használata kizárólag síkosító használata mellett ajánlott. Alkalmas a vazelin, a babaolaj, a síkosító gélek bármelyik fajtája, legutolsó sorban pedig a zsíros krém. Figyelembe kell venni, hogy zsíros krém és gumi óvszer együtt nem használható, mert az óvszer könnyen elszakad.
2010. máj. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
hagyd ott a fas.zba majd észbe kap.
2010. máj. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem akarom otthagyni. Rendbe szeretném tenni a dolgokat. Csak akkor hagyom ott ha nem javul a helyzet.
2010. máj. 26. 17:37
 4/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben kezdeném hanyagolni egy kicsit. Ha normális észbekap,bár ezt erősen kétlem. Egy darabig ne ugorj az első szavára,hátha veszi a lapot. Ha nem akkor hagyni kell a fenébe,mert méginkább ki fog használni téged! Akkor keresni kell mást,aki néz is valamibe. És igen:nem lett volna szabad elkényesztetni,mindent megtenni érte.
2010. máj. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Beszélj vele erről! Ez az első és legfontosabb lépés. Elmondod neki, hogy zavar a visszaélése és nem érzed viszonozva mindazt amit te teszel érte (nem tudom pontosan mi a probléma csak példákat írok) és, ha ez nem segít akkor jöhet a hanyagolás. Végső esetben cselekedj belátásod szerint.
2010. máj. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Eméletben könnyű, gyakorlatban nehezebb.


Járj el néha bulizni a barátnőiddel és másnap csak mellékesen jegyezd meg neki, hogy rád nyomult egy helyes fiú (és ha féltékenykedik mondd meg neki hogy persze mondtad neki hogy van barátod meg stb).

Csak annyit csinálj meg neki, amit ő is neked. Ha pl. ő sosem csinál neked kaját, ha ott vagy, akkor te se csinálj neki stb...

Ne írogass ki mindenféle szíveket msnre, ne rakj fel több közös képet iwiwre mint ő. (nem tudom hogy szoktál e csak ötlet)

Legyél határozott, pl. programok szervezésében, ne azt mond mindenre, hogy neked mindegy, legyen, amit ő szeretne (mégha tényleg mindegy, akkor se).

Ne írj neki többször, mint ő neked. Ne hívd többször, mint ő téged.

Ha ő is le szokott mondani téged néha más program miatt, tedd te is néha ezt meg vele.

Kb ennyi.


De mindezek előtt próbáld megbeszélni vele a dolgot őszintén! Kommunikáció. Legalább vallja be, hogy el van kényeztetve.

2010. máj. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem lehet vele megbeszélni. Ha elkezdek beszélni egy problémáról akkor azt mondja hogy megint csak problémázok. Úgyhogy jön a hanyagolás. Remélem sikerül.
2010. máj. 26. 18:04
 8/9 anonim ***** válasza:

Pedig egy elbeszélgetés tényleg jót tenne.

Mellesleg megjegyzem, hogy te egy nagyon jólelkű és aranyos lány lehetsz.

2010. máj. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mindenki ezt mondja rólam. Kár hogy a barátom ezt nem értékeli..
2010. máj. 26. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!