Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van párom de másba vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HelperGirl kérdése:

Van párom de másba vagyok szerelmes! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A párommal 2 éve vagyunk együtt az utóbbi időben rájöttem hogy nem illünk össze. A munkámban vezető beosztású vagyok így a parkapcsolatomban egy erős határozott férfira vágyom . Ő nagyon anyuci kisfia és ezt egyre jobban érzem . Mintha egy gyerekkel élnék pedig ő az idősebb . (21L, 27F) A munkahelyemen van egy srác neki is van barátnője azonban szokatlanul sok időt fordít rám . Próbáltam nem hozzá szólni de akkor ő szól hozzám . Csipked incselkedik , szemtelenkedik velem , de ha segítségre van szükségem azonnal segít ha unatkozik jön hozzám beszélgetni . Nem tudom mit tegyek illetve hogy ez a srác vajon erdeklődik irántam vagy csak sejti hogy beleszerettem és hízelgő neki !? Kérlek segítsetek ti mit tennének a helyemben ? (22F)

2017. szept. 9. 19:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlo helyzetben vagyok (nő) ,ha gondolod írj privit. Bár nekem nincs párom.
2017. szept. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
39%
Szegény pasit dobd ki, mert nálad jobbat érdemel. Közöld vele, hogy egy egyszerű ösztönlény vagy és rosszul döntött, amikor összejött veled. Aztán próbálkozz be az új srácnál, akinek valószínűleg csak pár menetre leszel jó. Végül, szidd el a férfiakat, hogy milyen rosszak és miért nem találsz egy normálisat sem.
2017. szept. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A lényeg,hogy nem tudsz a barátodra férfiként tekinteni.Ezért megérdemli,hogy őszinte légy vele,és szerintem az a legjobb,ha elengeded.Neki is,neked is.A kollégád ennyiből nem tudni,mit akar,hogy érez-e valamit irántad.Ez csak úgy derül ki,ha tisztázod vele.Bár ha unalomból megy hozzád oda és nem érdeklődésből,az nem jó jel.
2017. szept. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!