Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Nem az az igazi, akitől megremeg a lábad, hanem aki már az elejétől nyugalmat ad"?

Figyelt kérdés

Ti mit tapasztatok, igaz lehet? Kort is írjatok.


Tényleg nem az a lábremegtető, bizsergő részét az igazi, hanem aki az elejétől nyugalmat és meghittséget, biztonságot, egy hullámhosszot ad?


Már másodszor futok bele ebbe a mondatba, hogy a "lábremegtető" személytől jobb más irányba menni.



2017. szept. 10. 21:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem egy boldog kapcsolatnak mind része a szenvedély, mind pedig a nyugalom.


Mondjuk nekem is az a kapcsolatom lett tartós végül, ami lassan, óvatosan összeismerkedve indult, nem pedig egy hatalmas fellángolással. :)


21/L

2017. szept. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem, az igazi mellett mindkettőt érzed. :)
2017. szept. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
16 éves csajoktól szoktam ilyen idézeteket olvasni facebook-on. Kapitális baromság mind az idézet mind a mögöttes tartalma.
2017. szept. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Rám ez pont igaz, de ettől ez még nem egy általános érvényű igazság. Különbözőek vagyunk, mindenki mást keres a kapcsolatban, ezért hülyeség hagyni magunkat befolyásolni ilyen "bölcsességekkel".
2017. szept. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A legrosszabb ***** válasza:
83%

Nem tudom, szerintem:


S Ö R

E

X

2017. szept. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%

Az idézet nem alaptalan, de csak félig igaz.

A valóság az, hogy a lábremegtetős is jó, meg a nyugicukor is. A lényeg, hogy ellenkező párhoz valók: a remegtetős egy stabil lélekhez passzol, a nyugizós meg egy instabilhoz.


Így egészítik ki egymást, ugyanis.

2017. szept. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Az ideális az, akinél ezt mindkettőt érzed. Megremegsz, mert annyira vonz és tetszik, és megnyugszol, mert tudod hogy neked szánta a sors és a tiéd.
2017. szept. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
20%
Ennyi ostobaságot,te jó ég. Tele van a facebook ilyen bugyuta semmit mondó idézetekkel az igaziról...Szerintem hülye aki ilyesmivel foglalkozik.
2017. szept. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Èn se szeretem az ilyen gyönyörű Oravecz Coelho idézeteket, de speciel ebben van valami.
2017. szept. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hát én sem szoktam foglalkozni, viszont először cikkben találkoztam vele, de tovább is lapoztam. Majd ismét jött egy idézet formájában, és ekkor gondolkoztam már el..


Engem az ilyen lábremegtetősek mindig lesz*rtak. :D


" ellenkező párhoz valók: a remegtetős egy stabil lélekhez passzol, a nyugizós meg egy instabilhoz.

"

Ez most azért nem állja meg a helyét, mert ezek nem személyiségtípusok, hanem egy kiváltott reakció, amiről szó van.

Pl ami neked lábremegtetős személy, az engem hidegen hagyhat, és még csak az sem biztos, hogy a zűrös csávó fog megremegtetni. ÉS ugyanígy valakinek egy nyugodt, stabil személy is okozhat lábremegést.


Sőt, így belegondolva, talán 2x volt ilyen lábremegős érzés, de egyik alkalommal sem ismertem jól az illetőt.

A lábremegés inkább tehát az elvárásoknak és az illetőhöz kötött ideálnak tudható be, aminek elképzelted, és meg akarsz felelni..

Szerintem. A kérdés csak az, hogy ezeknek az elvárásoknak hány százaléka pofára esés és csalódás, mert a valóság más, mint amit gondolsz. :)

2017. szept. 11. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!