Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek át tudom"alakítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fényes Pál kérdése:

Szerintetek át tudom"alakítani"a személyiségemet hogy többé ne legyek társ és szexfüggő? Sokat szenvedtem már. Nyugalmat szeretnék!

Figyelt kérdés
41-éves férfi vagyok,gyermekem már van.Nem akarok már a nőkkel bajlódni,elég volt.Nyugalmat akarok!
2017. aug. 5. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Kitartás, idáig bírtad, még azt a 20-25 évet kibírod. Utána már nem leszel annyira szexfüggő. 60 évesen már heti 3-4 elég lesz. Bár össze bújni mindig jó.
2017. aug. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,csak jó lenne egyszerűsíteni az életet.
2017. aug. 5. 14:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Mit jelent a te olvasatodban a társ és szexfüggő?

Nem bírtál soha megmaradni egy nővel, mi?


Nos, ha megmaradsz egynél, máris sokkal egyszerűbb az élet. Vagy mondjuk keress egy hasonló nem monogám, társ és szexfüggő nőt.


Nem nehéz az élet, csak te teszed azzá.

2017. aug. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez nem személyiségbeli dolog, hanem gondolkodásmód.

Tehát egyszerűbb átalakítani.


Keress önismereti könyveket, tanulj asszertív kommunikációt (legfőképp magaddal)! És persze a saját problémád köré is rengeteg cikk-könyv íródott, tanulj belőlük!


Pszichológus.útmutatása is sokat segíthet, ajánlom.

2017. aug. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,igyekszem más irányt venni.
2017. aug. 5. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!