Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vállalja fel a kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vállalja fel a kapcsolatot? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Nemrégen (pár hónapja) járni kezdtem egy lánnyal. Kicsit bonyolult a dolog mert miattam hagyta el az előző barátját. Hetente párszor találkozunk, randikra járunk, eggyütt töltünk néhány éjszakát és a szex is rendben van.

Csak az zavar, hogy a lány a családjának és az exe családjának nem mondta el, hogy már szakított az előző barátjával. Én szerettem volna ha tiszta vizet önt a pohárba, de azt mondta hogy már túlságosan kötődik az exe családjához, és nem akarja őket megbántani. Meg hogy az ő családja is megszerette az ex barátját, és fájdalmat okozna nekik ha megtudnák hogy szakítottak.


A lány egy csomó időt tölt az exével meg a családjával, és ezeken az összejöveteleken úgy tesznek mintha egy páros lennének még mindig. Ha szólok neki hogy ideje lenne felvállalni a döntését akkor meg azt mondja hogy ő nem tárgy és nem sajátíthatom ki, és hogy aki birtokolni akarta az mindig elvesztette őt.

Szeritnetek rendben van ha valaki még hónapok után sem vallja be hogy szakított valakivel? Vagy kezdjem azt hinni hogy nem is akarja otthagyni a másik (ex) barátját?

(25f/23l)



2017. szept. 11. 11:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem átver a lány és még mindig az exével kefél "titokban".
2017. szept. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
És neked ez "gyanús"? Erről ordít, hogy kamu. Szerető vagy, barátom.
2017. szept. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

" miattam hagyta el az előző barátját. "


A leírtak után nem lennék abban olyan biztos hogy elhagyta.

2017. szept. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
Ne legyél már ennyire fájdalmasan naiv, te csak a szerető vagy.
2017. szept. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló szituációt éltem meg. Én azt mondtam, hogy zárjon le mindent a barátnőjével, beszéljék meg és ha kell, szakítsanak. Ha azok után készen áll arra, hogy velem ismerkedjen, akkor uccu neki. Néha néha beszél a szüleivel és a testvérével, de az exbarátnőjével nem tartja a kapcsolatot.


Ha belemegyek egy kapcsolatba, akkor annak első percétől felvállalom azt. Persze én csak komoly kapcsolatokban voltam. Nem egyenes dolog a szüleivel és az ex szüleivel szemben, hogy megy a megjátszósdi. Elbeszélgetnék erről a lánnyal, mert ez nem kerek egyáltalán, ahogy leírod. Választás elé állítani esetleg? Ez így nem fair még veled szemben sem...

2017. szept. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem szakitottak. Ok meg egy par.
2017. szept. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez beteges. Hagyd ezt a nőt!
2017. szept. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
"Úgy tesznek mintha egy pár lennének..." Aha. Értem.
2017. szept. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Figyelj ên is hasonlo szituban voltam .Mikor szakitottam a párommal már féligmeddig kilabaltam belőle tultettem magam rajta ugymond belenyugodtam hogy nem működik és ismerkedni kezdtem egy helyes sraccal igaz nem taliztunk soha csak beszélgettünk ismerkedtünk és sajnos elkezdett hiànyozni a pàrom meg sokat keresett engem harcolt értem igy megmondtam a sracnak hogy mi a helyzet őszintén és hagytuk egymàst .Ha a csajnàl is ez a szitu akkor nem csodálkozom hogy nem vàllalja hogy ti egy pár vagytok .Ez lenne a normàlis ha közölné veled a dolgokat őszintén. Okés az ember esendő de neki is döntenie kell végre .
2017. szept. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem hagyta el őt miattad, hanem most megcsalja veled.

De ha mégis úgy lenne, az is gáz lenne.

Én elhajtanám a csajt.

2017. szept. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!