Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vállalja fel a kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vállalja fel a kapcsolatot? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Nemrégen (pár hónapja) járni kezdtem egy lánnyal. Kicsit bonyolult a dolog mert miattam hagyta el az előző barátját. Hetente párszor találkozunk, randikra járunk, eggyütt töltünk néhány éjszakát és a szex is rendben van.

Csak az zavar, hogy a lány a családjának és az exe családjának nem mondta el, hogy már szakított az előző barátjával. Én szerettem volna ha tiszta vizet önt a pohárba, de azt mondta hogy már túlságosan kötődik az exe családjához, és nem akarja őket megbántani. Meg hogy az ő családja is megszerette az ex barátját, és fájdalmat okozna nekik ha megtudnák hogy szakítottak.


A lány egy csomó időt tölt az exével meg a családjával, és ezeken az összejöveteleken úgy tesznek mintha egy páros lennének még mindig. Ha szólok neki hogy ideje lenne felvállalni a döntését akkor meg azt mondja hogy ő nem tárgy és nem sajátíthatom ki, és hogy aki birtokolni akarta az mindig elvesztette őt.

Szeritnetek rendben van ha valaki még hónapok után sem vallja be hogy szakított valakivel? Vagy kezdjem azt hinni hogy nem is akarja otthagyni a másik (ex) barátját?

(25f/23l)



2017. szept. 11. 11:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha elhagyta volna,akkor ténylegesen szakított volna vele, nem lennének már együtt és elmondta volna a környezetnének.

Az, hogy téged még nem vállalna fel meg is érteném, egy hosszú kapcsolat után.

De ez a lány még együtt van a párjával, te csak egy harmadik vagy.

Sajnos nagyon tipikus, hogy aki megcsalja a párját, az a szeretőjének beadja, hogy már rég nem működik a párjával meg el fogja hagyni csak még x dolog miatt idő kell.. Aztán telnek a hónapok, évek és még mindig együtt van a párjával és te még mindig egy szerető vagy.

Te tudod, hogy ez neked mennyire éri meg.

Én mindenképpen dobnám és keresnék olyat, aki független és felvállal.

A másik dolog, hogyha tényleg szakítana a párjával és csak veled lenne, akkor hogy tudnál megbízni benne ezek után?

AKi veled megcsalja a párját, az téged is megfog csalni, ha a párja leszel.. Ez lehet általánsoítás de sajnos igaz.:(

2017. szept. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

csak az a furcsa hogy az exének elmondta őszintén hogy velem akar lenni. Pedig előtte is titkolózhatott volna. Ezért gondoltam hogy komolyak a szándékai.

2017. szept. 11. 14:35
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

"az exének elmondta őszintén hogy velem akar lenni."


Akkor miért nem VELED van?

Miért nem veled megy a pl. a családi eseményekre?

Ha én szeretek valakit, akkor büszkén feszítek mellette, felvállalom a környezetem, családom előtt is.

Ha meg valami miatt mégsem lehet egyelőre felvállalni, akkor egyedül megyek. De hogy az exemmel??? Miközben van párom???

Hazudjak a környezetemnek? Fájdalmat okozzak az új páromnak? Neeem...

2017. szept. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ahogy az előző írja. Ha nekem új párom van és komolyan veszem, akkor büszkén feszítek mellette, mielőtt bemutatom a barátaimnak, családnak ennyi idősen. Hát sajnálom, nem bántásból, de bepaliztak, de nagyon. Dobd ki a csajt.
2017. szept. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Barátom, te csúnyán át vagy verve. Szeretője vagy egy nőnek, akinek tök kényelmes, hogy nem is egy, hanem mindjárt két balek is tömi a lyukait.
2017. szept. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mielőbb bemutatom a családnak, akart lenni. 14-es voltam.
2017. szept. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!