Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltozott, vagy csak elmúlt a szerelem? ( Lent )

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve vagyok együtt a barátnőmmel. Amit észrevettem hogy az utóbbi fél-egy évben megvaltozott pár dolog. Az első évben rendkívül odaadó volt, teljesen látszott hogy szerelmes volt belém. Mikor együtt aludtunk volt hogy sírni kezdett, hogy ő annyira szeret, nehogy elhadjam...mikor hosszabb idore távolabbra kellett menjek akkor megint siet hogy mennyire fogok neki hiányozni. Állandóan olelgetett, testi kozelsegemet kereste, elhalmozott ajándékokkal, erősen szorította a kezemet. Viszont az utóbbi időben ez nem így van. Már egyáltalán nem sír ( bár ennek örülök is ), egyre kevesebb az érzelmi ölelés, inkább ilyen visszafogottabb, ritkábban fogja meg a kezemet, nem annyira szorítja mint régen, kedves boljaimmal már nem tudom levenni a lábáról, a szép szavakból is egyre kevesebb van. Én kezdetben ezek miatt nagyon kivoltam rá akadva, folyton mondtam neki hogy megváltoztál, nem olyan vagy mint régen, és a kocka is fordult: már én sírok miatta, és nem ő miattam. Reméltem, hogy előbb utóbb vissza fog jönni a régi énje, de sajnos nem. Sokszor a szakitas járt a fejemben , hogy ez már nem az igazi, már nem szeret stb. Többször is figyelmeztettem, hogy nekem ez már nem elég, megváltozott, és mondtam neki hogy ha nem szeret már akkor ne játszadozzunk, szakitsunk. Viszont azt mondta hogy szeret, és nem akar szakítani, " én ilyen vagyok ". Harmadik fél biztos nincs a dologban, és én is úgy gondolom hogy szeret engem, csak már nem egészen úgy, mint régen. Jól gondolhatom, hogy egyszerűen elmúlt a rózsaszín köd, a szerelem, és átalakult szeretetté ? Ez az első kapcsolatom ( neki is ) így még nem igazán van ebben tapasztalatom. Ti hogy látjátok ?
2017. szept. 10. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem változott meg, egyszerűen ilyenek az emberek. Ha megszokják valaki közelségét akkor max. akkor veszik észre a hiányát és lesznek újra odaadóbbak, ha hosszabb időre vagy jobban eltávolodik tőle. Vagy nem mert úgy van vele, hogy nem is hiányzik neki annyira.

Annyi biztos, hogy nem nagyon élnek le évtizedeket egymással a párok úgy, hogy folyton sírnak az ágyban mert annyira szerelmesek a másikba.

2017. szept. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól látod, valószínűleg elmúlt a rózsaszín köd. Ez teljesen normális, de ha úgy érzed túlzottan eltávolodott tőled, próbáld meg megbeszélni vele, illetve tenni ellene.
2017. szept. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jól gondolod s ne légy rá kiakadva, mert nem ő hibája, csak nem tudatosan él.


Beszéld meg vele ezt s mond neki, gyakoroljatok együtt, hogy visszahozza szerelmét.


Segítek ha szeretnéd.

2017. szept. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez az én kapcsolatomban is előfordult. Egyszerűen megszoktam, hogy van nekem és kezdtem természetesnek venni.

Jó, hogy meg akarod vele beszélni, beszéljtetek is róla , főleg hogyha neked ez így kevés.

De azt sem árt belátni, hogy egy hosszú kapcsolatban vannak hullámvölgyek és nem olyan már, mint az elején.

Az elején rózsaszín köd, őrült szerelem.. Később is megmaradhat, sőt, átalakulhat még mélyebb kötődéssé ..

De mindenképp beszélj vele és próbáld visszahozni a romantikát.

2017. szept. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Átalakul a kapcsolat. Nem kell a szakításon gondolkodnod, ha amúgy jól érzitek magatokat egymás társaságában és megbeszéltek mindent. Nem kell félni, nem marad ez így...a kapcsolatok "hullámzó" módon energetizálódnak, mindig mást él meg a kapcsolat adott időszakban.
2017. szept. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!