Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi lehet az oka,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet az oka, hogy egy férfi sem szeretett igazán eddig?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy így nehéz, hiszen nem ismertek. De talán tudtok adni valami jó tanácsot, ha leírom az eddigi tapasztalataimat.


Az első komolyabb barátomat az egyetem alatt ismertem meg. Egyidősek voltunk, egy cél felé mentünk, jól megtaláltuk a közös hangot. Eljutottunk arra a pontra, hogy közös albérletbe költöztünk. Kezdetben minden szép volt, aztán úgy éreztem,versenyzik velem! Nem egy szakra jártunk, de voltak közös tantárgyaink. Ezekben mindig sokkal jobb akart lenni, és később azt is észrevettem, hogy a saját szakját minden más szak fölé helyezi, leginkább az fölé, amit én tanultam. Aztán egyszer magamra hagyott lázas betegen és még arra is utasított, hogy mire hazaér, rend legyen. Akkor világosodtam meg, hogy valami nincs rendben. Nem sokkal később én szakítottam vele.


Az egyetemet nem fejeztem be. Nem a volt barátom miatt, hanem más okok miatt. Visszaköltöztem a szülői házba, elvégeztem egy két éves szakmát és elhelyezkedtem. A városban találtam meg a második hosszabb kapcsolatomat. Ez a srác azzal nyűgözött le, hogy nagyon figyelmes volt. A tenyerén hordozott ám a figyelmessége mögött más is volt, amit kezdetben nem láttam meg. Egyrészt mindentől túlféltett. Jobban aggódott értem, mint a saját anyám és ez egy idő után megterhelő volt. Azt az érzést keltette bennem, hogy életképtelen vagyok, semmit sem tudok nélküle megcsinálni és ettől nyomott lett a hangulatom. Aztán megkaptam, hogy hová tűnt a kedvességem? Később a féltés féltékenységbe csapott át. Őt sokkal jobban szerettem, mint az elsőt, akiről írtam, nagyon sokáig nem léptem és ha a család nem segít felnyitni a szemem, még most is vele élnék. Nehéz volt ebből a kapcsolatból kilépni.


Azon gondolkodtam, talán velem van a baj, hogy nem érdemlek olyan férfit, aki tisztel, nem hagy cserben, ha beteg vagyok és inkább kihozza belőlem az erősségeimet, minthogy elnyomja azokat. Mit csinálok rosszul? 26/N


2017. szept. 11. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem tul nagyon lehetnek az elvarasaid, paranoiaval egybekotve. De ebbol nem igazan lehet rajonni, magadrol kene irjal tobbet talan. 30F
2017. szept. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy hibád van. Nem vagy képes meglátni az emberek valódi énjét. Ami nem is igazán hiba,inkább hiányosság s ez amúgysem könnyű dolog. Konkrétan én nem kaptam semmi olyant ami a te hibád lenne,szerintem csak nem kaptál ideális társat,nem hinném,hogy veled lenne a gond. Legalábbis ennyit tudtam levonni a fenti szövegből.
2017. szept. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azzaabaaaj...
2017. szept. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, szerény véleményem az, hogy az emberek változnak. Te is Én is és mindannyian, mégha mindent meg is reszünk azért, hogy ez ne történyjen meg és maradjon olyan szép és idili mint abban a pillanatban amikor a legboldogabb volt az ember, de már ezzel is változunk. Senki sem fog az első pertől az utolsóig szeretni. Lesznek hullámvölgyek, de nem ez a közhelygyüjtemény az amit igazábol mondani szeretnék, hanem az, hogy nem üásoktól várd el a szeretett, előbb adj és majd az élet visszaadja ott és akkor ahogy nem várod. Sajnos a társadalmunk a kapzsiságra épül. A birtoklásra és a szerzésre. Jó példa erre ha megnézzük, hogy kik a gazdag emberek és kik a szegények. Mi lenne ha önzetlenül elkezdenénk végre apró gesztusokat tenni a másik iránt és az előbb utóbb körbe ér.

Hippisnek tűnhet, de tényleg működik.

Jelenleg én is a völgyben járok, de tudom, hogy rám mosolyog majd a szerencse vagy a sors. :) Fogadd el magad, ismerkedj meg a rosszabbik oldaladdal és tudni fogod, hogy ki az aki ki tud majd egészíteni Téged.


Mégegyszer bocs a hegyibeszédért, a friss levegő az oka! :)

2017. szept. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!