Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm nem elégít ki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem elégít ki, tudja ezt, zavarja is, de nem tesz semmit. Hogyan lehetne megoldani ezt?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt, régen semmi ilyen probléma nem volt, de mostanában a szexuális életünk nem a legizgalmasabb. Régen sem volt olyan nagyon, hogy egymásnak esünk és szex lesz, de egy ideje kb már úgy megy, hogy előre megbeszéljük, aztán a végén vagy lesz valami vagy nem. Az elmúlt pár héten szinte egyáltalán nem volt. Illetve nem is igenyelte, hogy én csináljak valamit, ő pedig hozzam se ért. Ma lett volna valami, de arra igazán nem tudok beindulni, hogy fekszik mellettem az ágyon és a közelebbi kezével csinál valamit miközben nézi a tv-t.

Mit tegyek?? Hogyan lehet ezt megoldani? Hogy tudnánk újítani? Mit tegyek, mondjak neki? Én már nem bírom ezt a szexuális kapcsolattól mentes kapcsolatot, fiatalok vagyunk még, nem kellene így lennie. Tudom hogy nem vagyok egy nagyon helyes pasi, se izmos vagy onbizalommal teli, de ennyire csak nem viszolyoghat tőlem. Tudom hogy dolgozik hétköznap és kicsit fáradt amikor hazaér, de valamennyi időt csak szakithatnank egymásra. Valaki volt ilyen helyzetben? Vagy ti hogy oldanatok meg?


22F, 21N


2017. szept. 12. 00:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
szerintem már nem szerelmes beléd, és igazából nem is kíván szexuálisan téged.
2017. szept. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%

Velem is volt már ilyen.

Az a helyzet, hogy ő ugyanígy gondolja. Nem akarom a férfiasságodat megsérteni, de valószínűleg te sem elégíted ki őt, csak nem meri elmondani.

Az lenne a legjobb ha felkeresnétek egy szexuálpszichológust, de ha erre nem telik, egyszerűen csak kérdezd meg ő mit szeretne az ágyban, mivel lehetne javítani. De ne mondj neki olyanokat hogy ő szar az ágyban vagy ilyesmi, mert mondom, szerintem ő is ugyanígy gondolja, hogy te nem tudod kielégíteni és ezért neki sincs kedve téged.

Egyébként ha megmutatod neki konkrétan mit és hogyan csináljon, és látja rajtad hogy élvezed, hidd el, több kedve lesz kielégíteni.

De mondom, ez ne legyen egyoldalú, szépen felszínre kell hozni az őszinte véleményét, hogy ő mit vár el, mitől lenne izgalmasabb.

Exemmel ugyanez volt, nem tudott kielégíteni, amikor célozgattam rá, csak annyit mondott ez szomorú, de igazából nem csinált semmit hogy jobb legyen. Aztán kivágtam a hisztit, hogy én ezt nem bírom elviselni és szakítok vele. Érdekes, egyből elkezdett figyelni arra hogy nekem is jó legyen, megkérdezte mitől lenne jobb, nehezen mertem elmondani mert nem akartam megbántani, de kiváncsi voltam tud e változni. Tudott. :) És ezáltal én is jobban kedvet kaptam hozzá hogy őt is kielégítsem és hogy jó legyek. :)

22/N

2017. szept. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#2 Általában ha lefekszünk, neki mindig van orgazmusa. Szóval nem tudom, jelezni sosem jelezte, hogy valami hiányzik neki az ágyban. De lehet hogy jol tudja alcazni. Meselte, hogy az exe-nel mindig próbált gyorsan elmenni, hogy ne tartson vele sokáig. Remélem itt nem ez a helyzet.


Illetve az lehet, hogy számít meg valamit, hogy nagyon nincs megelégedve a testevel, mert kovernek érzi magát. Nem sovány, de engem ez sosem zavart es mindig kimutattam, hogy igy is teljesen oda vagyok érte. Illetve az meg eszembe jutott, hogy amióta tart ez az egész szex mentes dolog, azóta nem szeret velem fürdeni es nem szereti ha bent vagyok amig furdik.

2017. szept. 12. 00:29
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nos, sok nő kiválóan megtudja játszani az orgazmust, ha nem akarja megbántani a párját. És rengeteg férfi érzi úgy hogy az ő barátnőjének van orgazmusa mellette.

Csak mondom...

Ez is ismerős, én a mostani kapcsolatomban vagyok így, nem vagyok kövér, de sovány sem, és amikor hisztizek (tipikus női hiszti :D ) a páromnak, ő még rá is tesz egy lapáttal olyan beszólással amivel úgy érzem tényleg kövér vagyok. Szóval lehet észre se veszed és megerősíted benne hogy kövér. Mond neki többször hogy szexi és kívánod stb....

De a fő hangsúly itt azon van hogy BESZÉLJÉTEK meg, mit szeretnétek az ágyban. Próbáld óvatosan rávenni hogy nyíljon meg elötted...

2017. szept. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

velünk is volt ilyen. nekem is meg a barátomnak is volt mindig orgazmusa, de különösebben nem volt izgalmas.

nekem sokat segített, hogy sportolni kezdtem, és szebbnek láttam magam. neki is biztosan segítene.

illetve én se mondtam el sose, hogy hogy akarom, a barátom se nagyon.

én mondtam neki, hogy mondja meg hogy szereti, mire vágyik, mert úgy szeretném csinálni. lehet azt gondolta, hogy megbántódnék. már az első ilyen alkalom is nagyon jó volt, és így, hogy beszéltünk róla, elmondtuk mire vágyik a másik, minden egyre jobb és jobb lett.

viszont csak azért nem szakítani, mert nehéz lenne keresni valaki mást, az eléggé suttyó, ne haragudj. akkor maradj vele ha igazán szereted, ne azért mert nincs kedved mást felszedni.

2017. szept. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, a legtöbb kapcsolat átmegy hasonló fázison. Azt gondolom, hogy sosem a szex a probléma gyökere. Az már csak tünet, hogy valami nagyon nincs rendben a kapcsolattal. Próbáljatok meg egy kicsit egymásra koncentrálni. Kapcsoljatok ki minden kütyüt és beszélgessetek. Minden nap. Fel kell építeni egy olyan bizalmas viszonyt, ahol gátlások nélkül oda meritek adni magatokat a másiknak. Mostmár nem építhettek a tomboló hormonokra, mert azok kiürültek. Felszállt a rózsaszín köd. Most egy tudatos döntésnek kell lennie, hogy együtt maradtok és tesztek a kapcsolatért, vagy inkább szakítotok.
2017. szept. 12. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
+1 az előttem válaszolóhoz. Általánosan előforduló helyzet. Meg kell alaposan vizsgálni a kapcsolatotokat, felismerni a problémákat és megoldani. A szexet dettó. Nem feltétlenül fogtok automatikusan tökéletesen egymásra hangolódni. Kinek mi hiányzik, mit kéne tenni ahhoz, hogy jobban menjen? Mindketten tudtok változtatni, tegyétek meg.
2017. szept. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%

Amig a baratnodre ugy tekintesz mint egy celszerszamra az orgazmushoz, gondolhatod hogy mennyire lesz hozza kedve.


A legtobb nonek nem eleg az ha van orgazmusa, azt egy uborkatol is megkapjak.

2017. szept. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#6

Köszönöm a válaszod, megfogadom!!

Mindenki másnak köszönöm a válaszokat

2017. szept. 12. 09:02
 10/13 anonim ***** válasza:

" nem is igenyelte, hogy én csináljak valamit, ő pedig hozzam se ért."


Szóval mindig csak akkor van szex amikor a párod igényli, illetve mindig neki kell kezdeményezni?

Nem jó hozzáállás.

Megmondom őszintén én is hasonlóképpen gondolkodtam régebben.

Úgy gondoltam hogy úgyis csak akkor lesz szex ha a párom kívánja. Ha pedig kívánja, úgyis jelezni fogja.

Aztán egyszer beszélgettünk erről és elmondta hogy őt borzasztóan zavarja ez hogy mindig neki kell kezdeményezni és hányszor várta azt hogy közeledjek, akár nekiessek. Az én passzivitásom miatt sokszor érezte azt hogy ő nem is kívánatos annyira hogy én kezdeményezzek nála. (Holott egyáltalán nem emiatt nem kezdeményezteem)

Ezen úgy rendesen elgondolkodtam.

Sikerült is változnom ezügyben. Ezek után már nyíltan kifejeztem hogy mennyire kívánom őt. Akár csak egy-egy félreérthetetlen pillantással, akár közvetlenül, mondjuk mosogatás vagy egyéb házimunka közben elkezdeni masszírozni, simogatni, közben felszólítani hogy azonnal dobja el ami a kezében van....


Szóval igenis tessék kezdeményezni, kifejezni hogy mennyire megkívántad őt, ne mindig az ő feladata legyen!

És tessék valami fantáziát vinni a dologba!

Már bocsánat, de tévézés közben mellékesen szeretkezni... gáz.

Tévézés helyett tessék kiülni a teraszra, udvarra egy-egy pohár borral. Tessék beszélgetni, elmenni sétálni.

Akár séta közben is megtalálhat a késztetés mondjuk egy félreeső helyen. Izgalmas tud lenni hidd el, fel tudja dobni a kapcsolatot.

Légy kezdeményező, légy kreatív! Meglátod a párod is meg fog lepődni.

2017. szept. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!