Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért engem utál a férjem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért engem utál a férjem az anyja halála miatt?

Figyelt kérdés
Kb. 2 éve halt meg anyósom, pár hónapos betegség után. Ápoltam, gondoztam, amikor már szükség volt rá, egy udvaron lakunk, azóta is én mosok-főzök apósomra. Férjem viszont időnként annyira furcsa velem, mintha haragudna rám, hogy az anyja meghalt én meg élek, olyan érzésem van, mintha állandóan az ő nehéz sorsát hasonlítaná az én könnyebb életemhez. Anyósomról tudni kell, hogy nem volt boldog élete, bár soha nem bántotta a férje, de kedvességet sem kapott tőle, csak a munkának éltek, soha nem engedett meg magának semmit, anyagiakban sem semmi személyes dolgot és még azt sem, hogy 5 percig tétlenül üljön. És valahogy mostanában a férjem is ezt várja tőlem, csúnyán néz rám, ha olvasok, ha netezek, ha a testvéremmel beszélgetek skypon, olyan munkákat is elvégeztet velem, aminek semmi értelme, csakhogy ne legyek munka nélkül. Befőttöltem rengeteget, de miért nem többet? Tele a kertem mindennel, de miért nincs még több? Mostanában még azért is veszekszik mert nem megyek templomba, amikor ő kitalálja. Azt hiszem, adtam neki elég időt a gyászhoz, én életpárti vagyok és utálom már, hogy nincs megállásom előtte és szinte rettegek, hogy ha hazajön mibe köt ismét bele. Vagy az egésznek köze sincs az anyjához csak már utál engem?
2017. szept. 12. 07:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Miért hagyod, hogy igazságtalanul bánjon veled?

2. Ha nem értesz valamit, miért nem kérdezed meg?


Mi innen semmit nem tudunk mondani, egyikőtökről sem tudunk semmit.

Semmiképp sem szabad ilyen passzívnak lenned, mert nagyon nem jó az irány amerre tart a kapcsolatotok.


>szinte rettegek, hogy ha hazajön mibe köt ismét bele


És szerinted ez nem borzasztóan aggasztó helyzet? Miért engedhető meg szerinted, hogy egy párkapcsolatban bárki így érezze megát?

2017. szept. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Miert nem ultok le es beszelitek meg? Siman lehet h az anyjaval hasonlit ossze de kell ez neked?

Az is lehet h tudat alatt csinalja es ha felnyitod a szemet,valtoztat.De minimum tudnod kellene hogy miert teszi,mivel ez neked nem jo.Az is legyen fontos (mindkettotoknek!) h neked mi a jo.Jelenleg nagyon nem vagytok egyenrangu tarsak.

2017. szept. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Az anyja meghalt, valakinek at kell vennie a helyet hogy meglegyen a biztonsagerzete. Ha nem akarsz az anyja lenni akkor jobban jarsz ha elhagyod. A ferfiak tobbsege csak ugy nez ki mint egy ferfi, valojaban meg 10 eves gyerekek.
2017. szept. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ilyen ember soha nem fog megváltozni. Ezt látta otthon, ebben nőtt fel ezért tőled is ezt várja. Jobban jársz ha otthagyod amíg nincs gyerek.
2017. szept. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Bármennyire is sajnálnám, hogy meghalt az édesanyja, nem maradnék vele. Sajnos azt a boldogtalan szerepet akarja rádkényszeríteni, amiben az anyja élt. Aut már meg sem kérdezem, miért te mosol-főzöl az apjára. Gondolom, te is ugyanúgy dolgozol, de mégis rád jut az összes házimunka is ő pedig nem segít. Én nem lennék sem anyapótlék, sem cseléd.
2017. szept. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

hát ez elég durva. te ápolod az anyját, te pátyolgatod az apját, mindent megcsinálsz, és még van pofája ilyen bunkó f asznak lenni? elküldeném a p icsába, már nem azért.

szerintem sürgősen tedd helyre. nem ilyen kis kedves aranyosan, hanem rendesen mondd meg neki, hogy ilyen nincs, amit leművel. ha nem változtatna, én elhagynám a helyedben. biztosan nem viselném el ezt egy életen át.

az én mamám 3 éve halt meg, anyám anyja. apám is munka közben ebédszünetben is járt haza megnézni mi van vele, ő injekciózta, rendezgették anyámmal, de eszükbe se jutott így viselkedni a másikkal. inkább szeretetteljes volt a kapcsolatuk, hogy segítenek egymásnak.

2017. szept. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

4-es válaszoló: már vannak gyerekeink, nem is olyan kicsik.

És igen, nekem is van munkám, jelenleg 8-17 óráig munkában vagyok, nem lopom a napot, semmivel sem vagyok rosszabb, mint más nők, habár mostanában már kezdtem elhinni, hogy vacak vagyok, mert folyamatosan ezt érezteti velem.

Próbáltam vele beszélni, én elmondtam konkrétan, hogy mi a gondom, láttam, hogy őt is bántja valami bennem, kértem, hogy mondja el, de csak annyit kaptam "nézzek már magamba", és amikor emlitettem, hogy terror alatt tart lassan, akkor az a volt a válasz gúnyos nevetés közepette, hogy az kellene nekem, egy olyan ember, aki tényleg terror alatt tart, közben azért anyámat, apámat is megemlegette, mint semmirekellőket, mint én magam is. Egyetlen példát nem tud felhozni, hogy mi a baja velem, csak általános sértéseket. Persze nem veszekszünk mindig, de ha igen, akkor lehord a sárga földig. És nem mondja meg, hogy mit kellene másképp csinálnom.

2017. szept. 12. 17:23
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez máris bántalmazás.
2017. szept. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják lelki terrornak. Válj el, ahogy a korábbi válaszomban is írtam az ilyen ember soha nem fog megváltozni. Már te is kezded elhinni, hogy veled van a probléma. Ha már nem olyan kicsik a gyerekek és munkahelyed is van akkor nem lesz semmi gond. Keress egy ügyvédet és add be a válókeresetet vagy élhetsz tovább terrorban.
2017. szept. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, azt hiszem át kell gondolnom az életemet.
2017. szept. 14. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!