Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, ha valaki földhöz vagdos mérgében dolgokat?

Figyelt kérdés
A párom minden nagyobb veszekedésünkkor földhöz vág valamit (laptop, tányérok, kávéfőző). Engem nem bánt, de azért elég ijesztő, amikor egy 120 kg-os ember nekiáll burogatni a lakásban. 28/N

2017. szept. 12. 12:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

fontos, hogy jóban legyél az anyukájával, de ha ilyen ostoba nő, akkor meg ignoráld, ne menj el hozzá

vagy leülhetsz vele kettesben megbeszélni, hogy mégis mi a baja veled

2017. szept. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
A kommented alapján ebben a kapcsolatban messze nem az a legnagyobb probléma, hogy a párod egy idegbeteg idióta, hanem az, hogy nem áll ki melletted konfliktushelyzetben - ego se nem tisztel, se nem szeret téged. Tökmindegy mit pofázik, aki ilyen módon megaláz, az nem szeret. Neked komolyan megfelel egy ilyen szar kapcsolat, ahol sose leszel az első?
2017. szept. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért kellene feltétlenül választani a két program között. Nem lehetne megbeszélni, hogy egyik nap legyen ez, másik nap meg az? Nálunk ez úgy van, hogy a párom szülinapját kettesben ünnepeljük aznap, a családdal meg valamikor később.

Az viszont tényleg gáz, ha nem áll ki melletted sosem. :\

2017. szept. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Mindig azt magyarázza, hogy nem kell az anyjával foglalkozni, azért van 2 fülem, hogy egyiken bemenjen amit mondd, a másikon meg kijöjjön... Meg hogy ő úgyse ment volna el arra a másik szülinapi partyra, hanem arra amit én csinálok. De szerintem persze erre biztosan az lenne, hogy ők megsértődnének meg én leszek a rossz, aki miatt nem lehet egybe a család még szülinapkor se.
2017. szept. 12. 13:24
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem normális.
2017. szept. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
4 éves korig tolerálható
2017. szept. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem normális, sőt, elfogadhatatlan. Én nem tudom zisztelni azt, aki ennyire nem ura magának. És hova vezet ez? Mi lesz 10, 20 vagy 50 év múlva, ha együtt maradtok? Mikor jön el az első alkalom, amikor nem egy tárgyat vág földhöz, hanem a te fogaidat veri ki? Szerintem ez rendkívül aggasztó, főleg akkor, ha ő ezt elfogadja saját magában és nem törekszik minden erejével arra, hogy kiirtsa magából.
2017. szept. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Sokan vezetik így le a feszültséget. Ritkán, de előfordul a páromnál is. Amikor úgy érzi az ember, hogy nem tudja kezelni az adott helyzetet, szüksége van valamilyen "kapaszkodóra"
2017. okt. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!