Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 32 felett miért vagy egyedül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

32 felett miért vagy egyedül?

Figyelt kérdés
Életkort nemmel kérek :)
2017. szept. 12. 14:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Azért vagyok egyedül, mert sosem tetszettem annak aki nekem szimpatikus volt, aki pedig nálam próbálkozott, egyiket sem éreztem befutónak, mert nem éreztem irántuk semmit. Voltak próbálkozások, de azt kell mondjam nem nagyon volt érdemlegesnek nevezhető kapcsolatom még. Ezért. 32N

Tutttiii bennem van a hiba ;)

2017. szept. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Túl okos vagyok...
2017. szept. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A stílusom nem jön be az embereknek. (35F)
2017. szept. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mert jó egyedül is.
2017. szept. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
185 cm vagyok, sportos, értelmes, humoros, saját lakásom van, elég jól keresek, főzök, szeretem az állatokat, ... Tehát papíron rendben vagyok, de nincs az ismerősi körömben potenciális partnerjelölt és a legtöbb idegen nő számára egyszerűen láthatatlan vagyok. Barátaim barátnői mind kedvelnek és teljesen értetlenül állnak az előtt, hogy nem kellek a lányoknak. Randijaimon mindig nagyon jól érzik magukat, végig nevetünk, folyamatos társalgás van, de a végén mindig azt kapom, hogy minden nagyon jó volt, de nincs szikra... 34f Bp.
2017. szept. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nemrég volt egy szakításom,aminek valahol örülök is,mert így talán lesz esélyem olyasvalakit találni,aki tényleg passzol hozzám.Egyenlőre viszonyom van valakivel,ha találok valakit,ezt meg fogom szüntetni.
2017. szept. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!