Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért baj az másnak, hogy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az másnak, hogy én szeretek egyedül lenni?

Figyelt kérdés
Folyton cikiznek, hogy nincs soha barátnőm. Valójában nem is ismerkedek nőkkel, nem szeretek beszélgetni, szóval nekem az egyedüllét sokkal kényelmesebb.
2017. aug. 23. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nem baj...
2017. aug. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Mert nem bírják elviselni, ha valaki társ nélkül is boldog. Ők csak úgy érzik jól magukat, ha van mellettük valaki. Az ilyen emberek a társfüggők.

Normális ember nem piszkál miatta.

2017. aug. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Azért azt megnézném, hogy kit zavar. Komolyan, el nem tudom képzelni, hogy valaki "cikizzen" azért, mert egyedülálló vagyok.
2017. aug. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Állj már a sarkadra könyörgöm, és szólj már vissza azoknak, akik cikiznek téged, hogy törődjenek már a saját életükkel!

Miután ez megtörtént, minden beszólást és annak mondóját nézz levegőnek. Ne foglalkozz velük.


A te életed, azt csinálsz, amit akarsz.

2017. aug. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Dettó, úgy vagyok vele mint te kérdező! Tudatosan nem akarok kapcsolatot...oka súlyos anyagi nehézségek, munkahely (jogsi) elvesztésétől való félelem.Szeretnék talpra állni először aztán kapcsolatot. Erre anyám mindig piszkál rossz a természetem azért nincs senkim, haverok hogy miért nem fekszem össze azokkal a csúnya lányokkal akik utánam sóvárognak (kapcsolat céljából), vagyis bárkivel összejönnének. Ismrösök küldözik társkereső oldalak linkjeit. Nem mondom,hogy boldog vagyok így, de nem is olyan rossz...szex hiányzik de...
2017. aug. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Maximum a kapcsolatfüggő ideggyenge kismókusok cikiznek emiatt, nekik a kapcsolat olyan mint a kábszerfüggőnek a heroin, el se tudják képzelni, hogy létezik nélküle is. Nem is érdemes elmagyarázni nekik, sötét bugyuták, kb. mintha egy vaknak akarnád elmagyarázni, mi az a kék.
2018. szept. 2. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Akik cikiznek, azok társfüggők

Jellemzően ők azok akik zombiapokalipszist vizionálnak ha valakinek nincs társa

Ők azok akik 1 nap egyedülléttől is falramásznak

Aki nem tud egyedül lenni, mástól teszi függővé a boldogságát, az életképtelen

És menthetetlenül hülye is

Ne foglalkozz a társfüggőkkel, idióták

2019. okt. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

kerdezo, kapcsolatfuggok velemenyere ne adj!


azok szerencsetlen lelkibeteg hulyek, akik mastol teszik fuggove a sajat boldogsagukat


sose azt nezd, mit mond - hanem hogy KI mondja!


ha egy kapcsolatfuggo nyomorek, na akkor az o velemenye annyit is er...

2021. jan. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!