Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan titkolhatnám el azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan titkolhatnám el azt, hogy nem bízom 100%-osan a páromban?

Figyelt kérdés

Próbálok dolgozni rajta, azaz, észérveket hozok fel magamnak, hogy bízhatok benne, mert nincs bizonyítékom rá, hogy ne mondana igazat. De megjelenik mindig a kisördög, és emlékeztet rá, hogy "de mi van ha átver?"

Nem szeretném, hogy lássa rajtam ezt az őrlődést, szeretném ezt magamban lerendezni. Ez viszont nem sikerül, mert látszik a testbeszédemen, a viselkedésemen. Pl. ha levert vagyok emiatt, megkérdezi mi a baj, és nem tudom eltitkolni. És már ezzel megbántom, amit nem akarok végképp. Meg lehet tanulni ezt valahogy elrejteni? N


2017. szept. 13. 07:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem elrejteni kell, hanem megbeszelni.

Mas kapcsolatodban is igy volt?

2017. szept. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha nem bízol akkor nem bízol. Én sem bízok senkiben, de ezt tudják is rólam. Ez természet kérdése is. Mondjuk azon nm pánikolok hogy más sem bízik bennem. A bizalmi probléma, ha tettekben is megnyilvánul, akkor nem szokott jóra vezetni.
2017. szept. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
22%
Miért akarod titkolni? Nincs ebben semmi rossz. A bizalom nem jön magától a kapcsolat elején, hanem ki kell érdemelni, és az idő. Inkább így legyen, mint hogy naivan mindent elhiggy mindenkinek.
2017. szept. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
#3: vannak emberek, akik alapból úgy indítanak, hogy amíg nem adnak okot arra, hogy ne bízz bennük, addig bízz bennük. Különben ha nincs meg a bizalom a kezdetektől, akkor nincs értelme a párkapcsolatnak.
2017. szept. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
59%

#4

Veled értek egyet. Akkor ismerkedjenek tovább, vagy valami, de ha már ott tart két ember, hogy párként tekintenek magukra, ott már rohadt gáz ez a "nem bízok benned" szöveg. Halál komolyan nem tudom felfogni, hogy akkor minek vannak együtt...??

2017. szept. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%

Ne aggódj, ez természetes egy kapcsolat elején. A kapcsolatunk elején mi is így voltunk vele a párommal kölcsönösen. 1 év után már elmondhatom hogy kialakult a bizalom. A mai világban - ahol annyi az átverés, megcsalás, szélhámosság - teljesen érthető.

A bizalomat kiérdemelni kell és nem szvakkal hanem tettekkel.

2017. szept. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy esetleg van e valami apró jel, gyanu, hogy ne bízz benne?
2017. szept. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 omba ***** válasza:
100%

- Honnan tudhatom, hogy bízhatok-e benned?

- Sehonnan - ezért bizalom.


Ennek így semmi értelme, nem bízol benne, ezért hazudnál neki, amiből valamennyit, valahogy észrevesz és nem fog bízni benned.

Próbáljátok megbeszélni, vagy vége.

2017. szept. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Adott rá okot, hogy ne bízz benne?

Ha nem, akkor csak megalázod ezzel. Legalábbis én az ilyesmit megalázónak tartom, hogy semmi rosszat nem csinálok, de alapból rosszat feltételeznek rólam. Az ilyet nagy ívben kerülném.

2017. szept. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha nem bízol másban, az azt jelenti, hogy önmagadban sem bízol. Egyszerűbben, azért félsz attól, hogy átver mert nem hiszed el magadról, hogy te ennél többet érdemelsz. Mivel az élet az egyensúlyra törekszik, így az átverést lényegében ezzel indukálod (van is egy kutatás a témában, ami azt mondja ki, hogy a féltékeny emberek a féltékenységükkel generálják a megcsalást)


Én a helyedben inkább azon gondolkodnék el, hogy miért nézed le magad ennyire. Főként a gyermekkorban kell keresni a választ.

2017. szept. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!