Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan titkolhatnám el azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan titkolhatnám el azt, hogy nem bízom 100%-osan a páromban?

Figyelt kérdés

Próbálok dolgozni rajta, azaz, észérveket hozok fel magamnak, hogy bízhatok benne, mert nincs bizonyítékom rá, hogy ne mondana igazat. De megjelenik mindig a kisördög, és emlékeztet rá, hogy "de mi van ha átver?"

Nem szeretném, hogy lássa rajtam ezt az őrlődést, szeretném ezt magamban lerendezni. Ez viszont nem sikerül, mert látszik a testbeszédemen, a viselkedésemen. Pl. ha levert vagyok emiatt, megkérdezi mi a baj, és nem tudom eltitkolni. És már ezzel megbántom, amit nem akarok végképp. Meg lehet tanulni ezt valahogy elrejteni? N


2017. szept. 13. 07:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy inkább magadban nem bízol?
2017. szept. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Aki nem értette a kérdést: Mivel nincsen semmi olyan dolog, ami biztosan indokolná a bizalmatlanságom, ezért szeretném elrejteni addig, amíg nem győzöm meg magam arról, hogy nincs miért bizalmatlankodnom. Nyilván ha nagyon akarnék találni olyan dolgot ami miatt lehetek bizonytalan, akkor tudnék, de nincsen biztos alapokon. De csak addig akarom titkolni, amíg nem győzöm meg magam, mivel felesleges vitát generálna, ha mindenen hangosan elkezdenék hisztizni. De nem örök életemre akarom eltitkolni, hogy nem bízom benne, mivel szeretnék egyszer 100%-osan bízni benne és nem dobok el magamtól csak ezért valakit. Viszont még mindig nem értem, hogy minek írja pár ember, hogy "minek vannak együtt". Persze, tudjátok, ez úgy van, hogy együtt vagy valakivel x éve, mindent szeretsz benne, és akkor egyszer csak gondolsz egyet és megmondod neki, hogy na most kidoblak. Tudjátok, hogy nem minden fekete-fehér? Szóval a kérdésre válaszoljatok már pls, bár nem értem minek írnak ide olyanok akik nem konyítanak semmit a párkapcsolatokhoz. Nem az volt a kérdés, hogy mivel alázom meg, vagy hogy vele akarok-e lenni. Hanem, hogy meg lehet-e tanulni az embernek saját magában lerendezni ezeket úgy, hogy a másikat ne bántsam meg vele. De ezt felfogni látom elég keveseknek ment.

Másoknak viszont köszi a válaszokat. :)

2017. szept. 14. 06:46
 13/14 anonim ***** válasza:
31 éves vagyok, férjezett, és akkor is az a véleményem, hogy megalázod ezzel szegényt, ha ez neked nem tetszik. De a kifakadásodból ítélve csak egy sértődött kislány vagy, akinek még nem való párkapcsolat.
2017. szept. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A dolgok nem úgy működnek két ember között, hogy "elrejtem az őt is érintő problémákat, amíg meg nem oldom". Tulajdonképpen mire vársz tippeket?

Ha meg akarod játszani magad, akkor menj színészképzőbe. Ha komolyan meg szeretnéd oldani a bajodat, akkor viszont egy jó pszichológust keress fel. És ne titkold a párod elől, mert ezzel tulajdonképpen neki nem lesz oka bíznia bennef.

2017. szept. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!