Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 23 eves nő vagyok a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 eves nő vagyok a barátom 46 éves egy éve vagyunk együtt és már az elején összeköltöztünk. Gyerekvállalashoz nem gond az ő kora?

Figyelt kérdés
Szeretjük egymást, es en nagyon szeretnek gyereket. Mostanaban fogalmazodott meg a gyerekvallalas bennem, ő viszont ha jol tudom nem szeretne. Mindenképp beszelni szeretnek erről vele. Esetleg tipp hogy hogyan kezdjek bele? Hogy kérdezzek rá?

2017. szept. 13. 13:21
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem. Leültök elmondod neki amit leírtál, hogy szeretnék gyereket. És te??
2017. szept. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
22%
Először főzz vagy süss neki valami finomat. Aztán vesd fel!
2017. szept. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Igen igazad van ennyi lenne, viszont kicsit tartok a válaszától hogy nem szeretne.
2017. szept. 13. 13:25
 4/40 anonim ***** válasza:
100%
Ez alapkérdés egy korkülönbséges kapcsolatban (is).Az összeköltözés elején kellett volna tisztáznotok ezt.De csapj bele a közepébe,ez a részedről természetes igény,meg sem lepődhet rajta.
2017. szept. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudtok ebben megegyezni jobb most rájönni mert egy évet "kidobni" az életedből még nem akkora dráma mint ha 5 év múlva jössz rá hogy nem férnek össze a jövőről alkotott képeitek.

A kora csak abból a szempontból gond hogy 64 éves lesz mire a gyerek érettségizik. Nem biztos hogy közel az ötvenhez felakarja rúgni az életét egy gyerekkel. De értelemszerűen oda kell állni elé és megbeszélni nyíltan hogy merre tovább.

2017. szept. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:

Sütni főzni valami finomat neki amit szeret es beszelni jo ötlet köszönöm. Tudja hogy szeretnek gyereket. Sokszor volt mar téma sokszor mondtam neki. De ő nem mond semmit.

Kicsit tovabbhaladva, ha születik is egy gyerkőc és eléri a 20 évet az apja 66 éves lesz. Ma leülök vele és rákérdezek egy finom vacsora mellet.

2017. szept. 13. 13:37
 7/40 anonim ***** válasza:
77%
Mondjuk ha most azonnal megszülöd a gyereket, akkor lesz 66 éves a gyerek 20 éves korára. De a gyerek még tervben sincs.
2017. szept. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló igen tudom. Nem akartam ezen lovagolni. Ha lesz gyerek 1-2 éven belül szeretném, akkoris max 69 lesz mert nemsokara tolti a 47-et.

Mi van ha asztmondja h nem szererne?

2017. szept. 13. 13:48
 9/40 anonim ***** válasza:
33%

Ki a fontosabb? ő vagy gyerek?


Jó a szex? Elvagytok? Én inkább azon aggódnék nőként hogy te 43 leszel ő meg 66 és te kívánod a szexet de ő nem tud rendesen megcsinálni. Meg gyerek... nem tudom miért akarsz. elveszi egy rakás idődet, nem lehet úgy utazgatni, a külsődet is elronthatja, stb. sztem hagyd. most élvezd ki még pár évig utána keress fiatalabbat.

2017. szept. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 acelsziv ***** válasza:
50%

Akkor, mint jó agyatlan néni titokban eldobod a bogyóidat és tádááám. Jajj ne. becsúszott..

De miért akarsz az apádtól gyereket? Neki lassan unoka kellene már.

2017. szept. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!