Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavar ha a párotoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar ha a párotoknak ellenkező nemű barátja van?

Figyelt kérdés

Én csapatban sportolok, 5 férfi és én egyedül nő. Olyan mind az 5 mintha a bátyám lenne, szeretem imádom őket de semmi több.

Az 5 srácból 1-nek már kb 3 éve van barátnője akivel nagyon jóban vagyok, nem féltékeny rám egyáltalán akkor sem ha előtte megölel, megpuszil a srác. Sőt ha úgy van, hogy egy verseny miatt együtt kell aludnom valakivel akkor ezzel a sráccal szoktam, ő tényleg olyan mint egy testvér, talán még a vérszerintieknél is jobb a kapcsolatunk.

Na most egy másik srácnak is lett baránője kb 5-6 hónapja és ki van akadva, hogyha edzőtáborozunk és egy lakáaban vagyok a barátjával vagy ha találkozáskor megölel, megpuszil. Engem ez már nagyon idegesít, de a srácot is, ha meg szakít vele akkor megint én leszek a szemét.

Mit gondoltok erről?



2017. szept. 14. 09:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Páromnak nincs nő barátja,nekem meg csak fiú barátaim vannak :))))) 4 . 23/L
2017. szept. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A féltékenység az minden esetben a féltékenységet érző személy önbizalomhiányát jelenti.


Tehát semmi köze a dolognak sem hozzád, sem a sráchoz. Ez csak a barátnő felelőssége. Nem inged, ne vedd magadra!!

2017. szept. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Van olyan szitu, amikor világosan látszik, hogy a kis barátnő mindenkit elmar a "barátja" mellől :D Tudom hogy te nem ebben vagy, de véleményem szerint ránézésre látszik már, hogy van-e szexuális tartalom is benne vagy nincs.

Neked van barátod?

2017. szept. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne ha ezzel a lánnyal, aki féltékenykedik, összehoznál egy találkozót, kettesben, kötetlenül, és kedvesen elmondanád neki, hogy ezer éve ismered a párját, nyilván, ha akartatok volna egymástól valamit, lehetett volna, de nem volt semmi, és neked ő olyan, mint a bátyjád. Akár törekedhettek arra is, hogy ugyanolyan jóban legyetek, mint a másik srác barátnőjével.


Neked van barátod?

2017. szept. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kapcsolatban élek,vőlegényem van.
2017. szept. 14. 11:04
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
És ezzel a lányka tisztában van? Mert emiatt megnyugodhatna. Ha a te vőlegényed elvan a dologgal, azt neki is látnia kéne.
2017. szept. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én viszonylag jó emberismerőnek tartom magamat, és a megérzéseim sem csalnak. Abban az esetben nem akadnék ki, ha látnám, hogy egyik sem akar a másiktól többet (és igen, az viszont zavarna, ha a csaj elég egyértelműen azért töltene időt a párommal, mert rá akar nyomulni, a párom meg nem akarja venni a lapot).
2017. szept. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az zavar, ha látom, hogy nemcsak barátkozni akar, volt rá példa. Ha viszont látom, hogy csak haverok, akkor nem érdekel.
2017. szept. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!