Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok emiatt?

Figyelt kérdés
A barátom elgondolkodott egy másik lány miatt ( már másodszorra!), de úgy döntött engem akar és azt mondta, a másik lány iránt nem azt érzi, amit irántam, iránta maximum rajong, ami nem szerelem...és azt mondta több ilyen nem lesz és bízzak benne, én vagyok minden kincsre. ( kb. 2 hónapja járunk) 20/L

2017. máj. 3. 12:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Szakítanék. Ha valaki szerelmes, akkor nem jön havonta valaki, aki megingatja. Mi lesz később?

Hagyd a ...ba, ez csak rosszabb lesz.

2017. máj. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

másodjára?

és még hány kört akarsz futni vele? vagy igazából lehet 3.-jára összejön neki és ő szakít...



24F

2017. máj. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
2 hónapos kapcsolatban (ami annyira lepkefing hosszúságú, hogy ilyenkor még ezerrel tombolnia kéne a rózsaszín ködnek) kétszer is meginog? Én nem várnám meg a harmadikat, az egészen biztos, tényleg hatalmas kincsnek tarthat, ha közben másért rajong, de nagy kegyesen téged választ.. Pff.
2017. máj. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%

jajj de kis naív vagy!

el ne hidd már hogy téged választott...vagyis de..azért választott, mert a másik csaj azt sem tudja hogy létezik a barátod :D XD ergo lesz/*/rja. a barátod meg lúzer hogy lépjen, vagy már lépett, cska a csaj lekoptatta, így maradtál neki te.

Persze hogy mindent ígér, csakhogy legalább ott legyél neki.

Basszus komolyan, ha egyszer belelátnának a nők egy férfiagyba-.- áhh...ezt a sok sz/*/rt amit elhisztek a pasijaitoknak..borzasztó :D

túlagyaltok mindent, rém egyszerűen működünk, mint egy szög :D

26/F

2017. máj. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 CascaraLover ***** válasza:
100%
Hogy mi? Te komolyan gondolkozol még ezen? Nem szeretek látatlanban ítélkezni, de ez az ember nem szeret Téged eléggé. Hosszútávú lelki épséged érdekében most lépj le.
2017. máj. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Ja azt nem írtam, hogy mind a kétszer ugyanarról a lányról volt szó.
2017. máj. 3. 12:24
 7/22 A kérdező kommentje:
A csajnak is bejön, látni rajta és a barátom is észre vette...
2017. máj. 3. 12:26
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan igen, nem is gondolkodnek rajta. Jo buta vagy.
2017. máj. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Én igen. Nem szeretnék olyan pasival együtt lenni, aki valaki másért "rajong..." :/
2017. máj. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
2 honap alatt ketszer gondolkodik uarrol a lanyrol,akinek meg be is jon....es "csak" rajong erte? En a helyedben semmi jora nem szamitanek.
2017. máj. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!