Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért döntésképtelen ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért döntésképtelen ennyire valaki?

Figyelt kérdés
1 éve se veled se nélküled kapcsolatba vagyunk. Van hogy hetekig nem beszélünk utána újra felkeressük egymást és ugyanúgy folytatódik minden mint előtte. Nincs kimondva, hogy együtt vagyunk, mégis féltékeny. Sokszor állítottam döntés elé, sokszor megbeszéltük hogy vége, többet nem keressük egymást, aztán vagy a sors vagy szándékosan újra elkezdtünk beszélni. Most már végleg beleuntam. Elmondtam neki, hogy vagy együtt vagy külön de ezt befejeztük. Mindig azt a választ kapom, hogy megbeszéljük. Miért nem tudunk szakadni egymástól? Nem a szex az elsődleges ebbe a kapcsolatba. Egy idő után hiányzunk egymásnak mindig. Próbáltam mással ismerkedni, hátha könnyebben lépni tudnék de nem megy és neki sem. de együtt sem.
2017. szept. 15. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Te igy ugyanúgy döntésképtelen vagy. Egy madár
2017. szept. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én szeretném vele!! csak beleuntam abba, hogy ő így viselkedik. ha rajtam múlna együtt lennénk.
2017. szept. 15. 12:34
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idősek vagytok? Gondolom, ő a férfi. Nem döntésképtelen, csak neki így kényelmes. Ez nem kapcsolat, max összejárás. Nem akar többet és azért mondja, hogy megbeszélitek, hogy addig is nyugton maradj.
2017. szept. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ő döntésképtelen (más szóval nem akar eléggé), te pedig csúnyán mondva állandóan segget csinálsz a szádból - döntés elé helyezed, de a döntésének semmi következménye, ugyanúgy visszaengeded az életedbe újra és újra. Komolyan megéri? Én a helyedben lezárnám, egyértelműen nincs jövője, de te tudod, meddig akarod még kínozni magad, amíg hajlandó vagy végre kinyitni a szemed és tartani magad a szavadhoz.
2017. szept. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem o az érezheti hogy rajtad múlik nem rajta ez a dolgo. Valamit nem mondotok ki. Tukrozitek egymást.

Ne a hülyeséggel rontsatok el! :)

Beszélj vele, addig amíg meg nme torik, vagy ki nem nyílik neked h mi van, vagy hogy van veled, vagy szeretne szt komolyan veled..

2017. szept. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!