Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bonyolult helyzetben találtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bonyolult helyzetben találtam magam, döntésképtelen vagyok. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

A történetem hosszú és bonyolult, de igyekszem lerövidíteni és kiragadni a lényeget. Volt egy párkapcsolatom 3 évig. Hol viharos volt, hol felhőtlenül boldog, de leginkább sok veszekedés és kiabálás jellemezte, az utolsó pár hétben/hónapban már magam alatt voltam teljesen, végül kimondtam: legyen vége! Azóta eltelt 2 hónap és nemrég újra beszélni kezdtünk, szeretné újra megpróbálni, azt mondja változott és legalább esélyt adjak neki. De ezalatt a két hónap alatt közelebb kerültem egy régi baráthoz is, nagyon megkedveltem, jól érzem vele magam, olyan mint én, csak férfiban. Nem volt még időnk teljesen megismerni egymást, de azt mondja már most szeret és nem akar elveszíteni, fél attól hogy visszamegyek a voltbarátomhoz. Mind a ketten iszonyatosan szeretnek és a csillagokat lehoznák értem. A volt párommal rengeteg sok közös élmény köt össze és a szívem szakad meg érte, ha látom hogy miattam boldogtalan. A mai napig azt érzem hogy szeretem. A "új" férfi pedig vonz, meg akarom ismerni, de kétlem hogy olyan szeretet és törődést tudna nekem adni mint a volt párom, ugyanakkor vele sokkal több lehetőséget látok mindenben.

Most ott tartok, hogy egyikükkel sem beszélek, időt kértem. De nem jutok egyről a kettőre, egyiküket sem akarom elveszíteni, bár tudom ilyen lehetőség nincs.

Honnan kaphatnék isteni sugallatot, vagy hogyan jöhetnék rá mi a helyes út? Képtelen vagyok dönteni, bár már úgy érzem egyiküket sem érdemlem meg. Mit tennétek a helyemben? Hogyan s miként döntsek?


2015. okt. 29. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az exszel nem érdemes újra próbálkozni, hiszen már bebizonyosodott, hogy működésképtelen a kapcsolat. Ilyenkor az ember ahhoz vágyik vissza, amilyen lehetNE a kapcsolat. De nem olyan...

Azt meg te tudod, hogy az újjal mennyire érdemes ismerkedni.

2015. okt. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%

Kiléptél egy valószínűleg (a leírás alapján) bántalmazó kapcsolatból(nem csak testi bántalmazás esetén lehet bántalmazó párkapcsolat),a nők az exük felé fennálló empátia miatt beszélhetők általában rá a folytatásra.

Szóval,empátiát kizárni.

Különben majd foghatod a fejed később, miért léptél ugyanabba a folyóba...

Megváltozott hogyne, ne legyél buta.

Az emberek csettintésre nem szoktak megváltozni, nagyon ritka,és valami komoly dolognak kell történnie hozzá. Az még véletlenül sem az,hogy szétmentetek és ennek hatására, a hiányod hatására.

Mindenki ezt mondta,ne dőlj be neki.

Ha bedőlsz, magadra vess,és ne ide gyere aztán sírni.

2015. okt. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
AZ ex nem véletlenül lett ex, az újjal próbálkozz. Ne döntsd el előre, hogy majd nem tud annyi szeretetet adni.Lehet, hogy meg fogsz lepődni.
2015. okt. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja,annyit még hozzátennék, a helyzeted egyáltalán nem bonyolult.

Teljesen egyértelmű, gondold csak végig,rájössz magadtól is.

2015. okt. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Az exem hiányzik, jól esne hozzábújni bármelyik pillanatban. A szívem odahúz még, de az eszem ellene van. Ezért most önmagammal küzdök. Az "új" pasi nem mondanám hogy hiányzik, néha jó lenne vele lenni, de kifejezetten nem vágyom a vele töltött időre. Idővel nem tudom ez változna-e, de most teljes letargiában vagyok..
2015. okt. 29. 21:55
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves!!

Ne menj bele addig egy másik kapcsolatba addig amíg ki nem nőttel az előzőből!

Vagy lezárod az exet érzelmileg, vagy kezd vele újra. Addig nem igazán ertelmes dolog egy új kapcsolat.

De esetleg meg is versenyeztetheted a dolgot :D

Na jó ez vicc volt

2015. okt. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!