Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl jó nő a barátnőm. (nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl jó nő a barátnőm. (nem fogok kirakni képet, mert úgyis törölnék személyiségi jogok miatt) Emiatt fogok szakítani? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nyár elején jöttünk össze, ahol dolgoztunk egy moziban. Az a tipikus 10/10-es lány, akiért százával odavannak. 3-400 lájkok vannak a képein stb.. Gondolom mindenki ismer minimum egy ilyen lányt.

Eleinte nem is nagyon beszéltem hozzá, mert mindig zavarban voltam a jelenlétében. Egyszer mondtam neki, hogy milyen szerencsétlenek ezek a párok, mindig ide jönnek randizni, én meg valahol olvastam, hogy a mozi a lehető legrosszabb randihely. Nevetett aztán mondta, hogy miért te hova vinnél egy lányt, mondtam hogy nem vagyok valami kreatív ilyen téren, de most hirtelen kéne mondanom valamit, akkor mondanám, hogy jöjjön el a buliba, ahova ma este megyek.

Ő meg kérdezte, hogy "és nincs senki aki tetszik és elhívnál?" nekem meg zsigerből kicsúszott a számon a válasz, hogy "téged" meg is lepődtem a bátorságomon, de tudtam, hogy esélytelen a dolog és csak viccnek fogja felfogni, nevetni fog..

Aztán tök komolyan rámnézett, és mondta, hogy programja volt a barátnőjével, de akkor ráír és lemondja. Itt kicsit le is vert a víz, hogy Úristen ez most komolyan megtörténik.

A lényeg, hogy csókolóztunk még aznap este a bulin, 2 napra rá volt egy sima sétálós randink nappal és kb 1-2 héten belül össze is jöttünk.

Viszont ami azóta van már nagyon irritál. Mindenkitől kapom az elismerő pillantásokat, válveregetéseket, "az igen haver", "ezt hogy csináltad", meg a hasonló szintű dolgokat. Azt hiszik jópofák, közben meg egyre depressziósabb leszek emiatt, hogy valami ocsmányság vagyok mellette. Ledurvább, aki azt mondta, hogy ő sokkal szebb lányba mint én fiúba, mit keresek mellette...

Érzem, hogy ez megy a kapcsolat rovására, nem lesz elég önbizalmam mellette.



2017. szept. 17. 18:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
71%

Komolyan mondom, hogy jol teszed ha szakitasz vele. Sokkal jobb lesz neki nelkuled. Ennyire onbizalomhianyos emberrel egyszeruen kartekony kapcsolatban lenni.


Kvazi felszedett teged a csaj, erre ugy viselkedsz mint valami pisis. Beszaras.

2017. szept. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%

Kemény vagy. Addig sem jutok el, hogy összejöjjek olyan lányokkal, akiket túl jó csajnak gondolok.


Olyan sok bennem az öngyűlölet, hogy még az ismerkedéskor elszabotálom a dolgokat azokkal a lányokkal, akiket túl szépnek gondolok saját magam mellé.


Sokat olvastam erről mostanában (könyveket, röviden nem leírható gondolatokat), hogy úgy döntöttem el kell mennem majd terapeutához, pszichológushoz. Neked is ezt ajánlom. Ezeket fel kell oldani magunkban, különben sosem fogunk tudni boldogok lenni és mindig elszabotáljuk az életünk jó dolgait amiatt, hogy azt hisszük nem érdemlünk meg semmi jót.

Értem miről beszélsz, mert én is olyan vagyok mint te. Gondolom külsőre te is jól nézel ki, ha nem is top 10%-os vagy. Csak egyszerűen utálom magam rengetegszer és még nagyon azt sem vagyok képes elhinni, hogy egy csinos lány szerethet engem, pedig vágyom rá.


Nincs ebben semmi szégyen, szerintem le kellene ülnie mindkettőnknek egy szakemberrel elbeszélgetni ezzel kapcsolatban.


24/f

2017. szept. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem totálisan túlspilázod a dolgokat, és ez fog a kapcsolat kárára menni, nem az elismerő pillantások.

Szerintem azokban amiket írtál semmi rosszindulat nincs, vagy célzás, hogy te csúnya lennél, kivéve az utolsónál, de azt mondhatta irigységből is.

Ott is látszik, hogy semmi önbizalmad nincs, hogy a lány konkrétan elhívatta magát randizni.

Inkább ezen javítsál, ahelyett hogy egy ilyen lányt elengedsz, és ki tudja mikor lesz még egy ilyen lehetőség... és ne azzal foglalkozz, hogy melyik nyomorék mit pofázik.

2017. szept. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%

Olyan nőként írok akit szintén általánosságban 10/10nek mondanak.

Miért rágódsz ilyeneken? 300-400likeok a képein? És? Veled akar lenni senki nem tart fegyvert a fejéhez. Ez a lényeg a többit sz.rd már le tényleg. Érezzétek jól magatokat egymással és kész. Ne agyald túl.

2017. szept. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
62%
Ezt saját magaddal kell lerendezni. Mert ezzel az állandó kisebbség érzettel hamarabb megölöd a kapcsolatot, mint hogy találna "jobbat" nálad.
2017. szept. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
82%
Nézd meg a Túl jó nő a csajom c. filmet!
2017. szept. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%

Ha neked ő túl jó nő,szívesen átveszem :D

De most komolyan,tipikus magyar ember mentalitás:"ha nekem nincs, akkor tönkre teszem a másikét"..mondanám hogy szxrd le, vagy védd meg magad,de ehhez olyan személyiség is kellene..

2017. szept. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
80%
Lefeküdtetek már egyébként? Az mennyire volt pozitív élmény? Mennyire "teljesítettél" jól? Szorongtál ott is, és bénáztál? Vagy feloldódva történt az egész? A szexualitás egy sarkalatos pontja a kapcsolatnak, és ha oda is begyűrűzik a gátlásosság, akkor tényleg halálra van ítélve a dolog.
2017. szept. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Le, és nagyon pozitív volt, feloldódtunk teljesen, nem feszengtem/feszengtünk :D Nem azzal van a probléma, hogy szégyenlősködöm előtte meg még nem merek hozzászólni, feloldódtak már ezek a gátlások. Attól még kevésnek érzem magam, és félek, hogy egyszer ő is annak fog vagy annak is tart már. És ezen görcsölök.
2017. szept. 17. 20:11
 10/22 anonim ***** válasza:
Vagy jársz egy olyan lánnyal, aki szép, és folyamatos ajánlatokat kap, de bízol benne, hogy ezekkel nem él. Vagy keresel egy bányarémet akkor.
2017. szept. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!