Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki anyagi gondok miatt nem tudott (mert) szakítani?

Figyelt kérdés

Szeretem a páromat, de nem vagyok mellette boldog, nem figyel rám és nagyon különbözőek vagyunk. Sokszor úgy érzem ő csak azért van velem,mert nincs jobb. Az önbizalmam nulla lett ebben a kapcsolatban és nem szeretném folytatni.

Viszont együttélünk, az ő anyukájának a lakásában,aki jelenleg külföldön él. Egyikőnk sem keres túl jól, de én egyenesen siralmasan. Netto 90 ezer ftot keresek, igaz mondjuk, hogy csak érettségi+szakmám van. Próbáltam váltani, de sehol sem ajánlottak jelentősen többet. Imádom a mostani munkámat, nem szeretném ott hagyni, de ennyi pénzből hogyan tartsam el magam?

Kiszámoltam és a legszegényesebb életvitellel is lehetetlen.

Van közös félretett pénzünk, de mivel azt úgy spóroltuk össze, hogy az anyukája lakásában éltünk és leginkább az ő fizetéséből tudtunk félretenni így, ha elhagyom nem hiszem, hogy fair lenne,ha mondjuk a felét megkapnám.

Nagyon kilátástalannak érzem a helyzetemet.

Szerelmes vagyok, de boldogtalan és napról napra egyre szomorúbb.

Vannak barátaim, de nekik is megvan a saját gondjuk, senkitől sem várhatom el,hogy a lelkitámaszon kívül segítsen.

Volt valaki hasonló helyzetben? Hogyan oldotta meg? Mi ilyenkor a legjobb döntés?

21/L


2017. aug. 17. 10:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűen megoldottam: hazaköltöztem apámhoz. Ha így érzed, neked sem tudok mást javasolni.
2017. aug. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Költözz haza vagy költözz hozzám D:

31/f

2017. aug. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha ilyeen egyszerű lenne,hogy csak úgy hazaköltözök nem tettem volna fel a kérdést sem. :)
2017. aug. 17. 11:31
 4/9 anonim ***** válasza:

Vannak ismerősök, barátok, ahová be tudnál költözni? Sajnos nekem sincs jobb öltetem hirtelen, tényleg nagyon faramuci helyzetben vagy, sajnálom valahol :/

Jelenleg mit fizetsz a lakással kapcsolatban? Egy jelképes lakbért, rezsit? Vagy beszállsz a kajába, takaritószerekbe?

2017. aug. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ezért nem kell addig összeköltözni, amíg anyagilag nem önálló mind a két fél. Mielőtt összeköltöztél vele hol laktál? Oda nem tudsz visszamenni?

Egyébként meg vegyél ki egy olcsó szobát albérletben. A legkisebb, legolcsóbb szoba kijönne annyiból, hogy hó végére nullára kijönnél és nem halnál éhen.

2017. aug. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi a szakmád, de Budapesten minimum 40K-val tuti, hogy többet kapnál érte. És lehet szobát keresni, összebútorozni fiatalokkal.
2017. aug. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hat 90 ezerből tenyleg nem lehet kijönni. de az meg annyira aljas dolog, hogy azert maradsz vele, mert nem tudod eltartani magad... költözz haza. aztan keress olyan munkat, ami fizet is normalisan. ertem en, hogy ezt szereted, de akkor egesz eletedben masokra fogsz szorulni emiatt?
2017. aug. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

En is igy vagyok. Szeretem de egyre kevesbe vagyok kepes elviselni ezt. Teljesen felorol. Felrerakni nem tudok, mert mindig jon valami szarsag, ket honapig munkanelkuli voltam, meg mindig ezt nyogom. A fizetesem jonak szamit, de mivel itt ket havi kaucio es az aktual havi lakbert kerik el koltozesnel, igy nem tudok semerre se lepni. Es azert persze titkon remenykedem, hatha...

A szuleim viszonylag kozel laknak, de nem birnek ujbol otthon elni.

2017. aug. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Így jártál, ezért nem kell eltartatni magad :)


Én hazaköltöztem, mikor szakítottunk, aztán költöztem össze egy lánnyal.

2017. aug. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!